Evli 1 Kadının Dipnotlar'ı olarak başladığım bloguma şimdi hamilelik anılarım eklendi...

02/13/2012 20:26:00

Herkesi beklerim...

Ynt: Evli 1 Kadının Dipnotlar'ı olarak başladığım bloguma şimdi hamilelik anılarım eklendi...

02/13/2012 22:45:00

İzlemeye aldım, eğlenceli bir blog:)

daha sık yazabilsem keşke ama bana da beklerim; http://ballicimcime.blogspot.com/

Ynt: Evli 1 Kadının Dipnotlar'ı olarak başladığım bloguma şimdi hamilelik anılarım eklendi...

02/13/2012 23:07:00

Bu yazı karakteri çok zor okunuyor ama :(

02/14/2012 07:18:00

evet yazı karakteri çok zor okunuyor ve yorum yapma sınırlandırılmış sadece ekip üyeleri yorum yapabilir diyor blogunuza yazdığım ama yayınlanamayan yorumumu buraya yazayım ben kendi evimi ve uzun süredir beni tanıyan doktorumu tercih ederdim Sevgiler...

02/20/2012 13:35:00

Evli 1 kadının dipnotları; benim kızımın kız kardeşini doğurucak olan arkadaşımmmmmmmmm :)))

02/27/2012 14:46:00

Hem yoruma açtım hem yazı tipini değiştirdim:) 

Böyle eleştiriler gelsin ki daha iyisini yapabileyim:)
Ben okuyabiliyorum diye herkes okuyor sanıyordum:))

Bu arada kızımın ablası Simsim'e ve arkadaşım Meraklı anneye selamlar:) Mucx

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...