Çözüm odaklı grup terapisi

05/31/2011 13:51:00

DUYURU

ÇÖZÜM ODAKLI YARATICI DRAMA YAŞANTI GRUBU

“Çözüm Odaklı Yaratıcı Drama Yaşantı Grubu” kendini tanımak, ilişkilerini sorgulamak,

duygu dünyalarına bakmak ve çeşitli ruhsal sorunlarına çözüm üretmek isteyen herkese yönelik

bir yaşantı grubudur.

Oturumlar sırasında hayat hikayelerinizden kesitleri, günlük yaşantılarınızı, geçmişte halledemediğiniz meselelerinizi,  acılarınızı, mutluluklarınızı, utanç duyduğunuz, gurur duyduğunuz, tanık olduğunuz anları paylaşarak ve canlandırarak  hepsiyle yüzleşme ve değişmez sandığınız şeyleri değiştirme fırsatı bulacaksınız.

Doğduğunuz andan bugüne içinde bulunduğunuz, seçtiğiniz ya da bir şekilde mecbur olduğunuz rolleri (anne, baba, eş, kadın, erkek, her türden mesleki roller, kültürel roller, mağdur, zalim vs..) gözden geçirmeniz yeniden düzenlemeniz ve yaratabilmeniz, paylaşabilmeniz ve istediğiniz şekle dönüştürebilmeniz için bir fırsat.

SÜRE:                                    Haftada 1 oturum 2 saat

BAŞLANGIÇ:             16 Haziran 2011 Perşembe 19:00 (ilk oturum)

YER:                            Osmanağa Mahallesi, Kazasker Sokak. No:5 (Altıyol)  Kadıköy/İSTANBUL

LİDER:                       Psikolog, Co-Psikodramatist Melek Arslanbenzer

Uzman Psikolojik Danışman, Co-Psikodramatist Nihan Kalkan

KONTENJAN:            14 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sırasına öncelik verilecektir.

Kayıt için nihankalkan@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj atmanız yeterlidir. Öngörüşme için size dönülecektir.

Not: Bu grup psikoloji mezunlarına, psikoloji öğrencilerine, psikiyatrlara ve çocuk gelişimcilerine kapalıdır. Katılım ücreti 12 oturum üzerinden toplam 400 Liradır. Ücreti iki taksit halinde ya da tek seferde ödeyebilirsiniz. İlk oturumda ücretin yarısı tahsil edilir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...