Sehergilin yakışıklı süt kuzusu Ayhan Aras 1 yaşında :))

06/06/2012 08:24:00

ii ki doğdun aras :))

nice mutlu yıllara diyorum!anne baba ve sevdiklerine çokkk uzun bir ömrün olsun kuzucuğum bolluk bereket şans sağlık peşini bırakmasınn:))

sevgili sehergill seninde anneliğinin 1.yılını kutluorum daha nice nişce kuzularımızda yıllarımız olsun cnm.

Başak&N.Çınar

Ynt: Sehergilin yakışıklı süt kuzusu Ayhan Aras 1 yaşında :))

06/06/2012 08:50:00

Sağol başakçım grubu açtığın için. Bütün annelerle kuzularına mutlu sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Gerçekten çok farklıymış bu duygu. Gözleri doluyor insanın. Anneler çocuklarının mezuniyetinde vs ağlar ya öyle oldum. Yarabbim nasıl bir sevgiyle dolduruyor kalbimizi de mutluluktan ağlatıyor bizi böyle. Allahım sana şükürler olsun bizlere bu duyguları yaşattığın için.

06/06/2012 09:00:00

Canim senin yazini okurken benimde.gozlerim doludolu oldu allah cocuklarimizi bizlere bizleride yavrularimiza bagislasin

Sehercim seninde anneliginin ilk yilini kutlar mutlulugunun ayhani ilk kucagina aldigin gunku sevincin kadar.dolu dolu ve daim olmasini temenni ederim.

Minik ayhan aras yakisikli kuzu dunyamiza geldin geleli bak birrrr sene olmus her daim mutlu saglikli ve huzur.icinde.ol. akilli uslu ve hayirli bir evlat ol insallah iyiki.dogdunnn mutlu yillar canim

Sevgiler

Yagmur ve nehir :) mucx mucx :)

06/06/2012 09:02:00

Sevgili Ayhan Aras

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

06/06/2012 10:47:00

tabii yaa şahanee bi duygu.allah acılarını göstermesinn.hep ii mutlu sağlık haberlerini alalımm hepp kahkahalarını duyalımm onlarınn.

onlar bizim herşeyimizz yaşama sebebimizz:))

06/07/2012 11:58:00

seher cim bundan sonra hep kuzularımız için mutluluk gözyasları dökeriz insallah...  bu arada Ayhan Arasında Doğum gününü kutlarım......

06/07/2012 12:22:00

Canim benim nice yillariniz olsun guzel yavrunla bir omur mutlu olun insallah cook optum sizi:)

06/08/2012 06:44:00

nice mutlu senelere,

06/09/2012 06:46:00

Arkadaşlar herkese kutlamalarından dolayı çok teşekkür ederim. hep birlikte nice senelere inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...