Pegasus Royal-Alanya İncekum

Ynt: Pegasus Royal-Alanya İncekum

08/24/2010 10:36:00

burcu, merak ettigim birsey var, balik cikiyor muydu ogunlerde?
bizim gittigimiz otelde ogle-aksam mutlaka balik vardi. ben de midemi yormamak adina habire balik yemistim.

08/24/2010 10:38:00

burcu, ablamlarda her yıl bu otele gidiyorlar:=))
sen yazınca fark ettim.
onlar da ankara'da:=))
hatta bu yıl el değiştirmiş diye tereddüt etmişlerdi.

08/24/2010 10:39:00

Ülkücüm 5 günün 3 günü balık çıktı, balık tava şeklinde, tek çeşit. Arda da beğenerek yedi ben de. Kılçıkları da yoktu, ne balığı olduğuna bakmadım ama pek anlamam :)

08/24/2010 10:41:00

Zeynep biz de tereddüt ederek gitmiştik ama aynı düzen hatta daha iyisi devam ediyor. Yemek çeşidi kısmını da halledebilirlerse süper olacak..

08/24/2010 10:44:00

sagol canim bu benim icin onemli bir gostergeydi. hic yemek olmasin balik olsun yeter bana.

ascinin arda icin ozel yemek pisirmesi de iyiymis. bizim gittigimiz otelde cocuk menusu vardi ama sadece  corbalari ozeldi. digerleri, sosis-patates kizartmasi-makarna-tavuk.  bu sekildeydi. e bunlar zaten normal menude de var? ben zaten disarida tavuk ve kirmizi et yedirmiyorum.

seneye ordayiz demektir :) (tabii fiyatina da bir bakayim).

08/24/2010 10:44:00

hele su odalardaki surgulu kapi isine bayildim.

08/24/2010 10:49:00

Ülkücüm biz ETS ile gittik, gitmeden 1 gün önce ramazan nedeniyle aşırı bir düşüş oldu otel fiyatlarında, hemen ets yi aradım böyle böyle dedim biz daha gitmedik ama yüksek fiyattan ödedik nolcak şimdi dedim, aradaki farkı hemen kredi kartıma yatırdılar :)

08/24/2010 10:51:00

:)) cok iyi yapmissin :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocukla gidilesi ve kalınası mekanlar ve oteller

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...