27 Nisan Kahvalti Pikinigi: Kadikoy Özgürlük Parki

Ynt: 27 Nisan Kahvalti Pikinigi: Kadikoy Özgürlük Parki

04/27/2012 11:33:00

Ayy cok canım kaldı, ben yeni üye oldum ve tam şimdi okudum piknik organizasyonunu :)

Bir daha ki sefer Özgürlük Parkı'na ben de; Aslı-Alp katılmak istiyorum... Güzel eğlenceler dilerim hepinize

04/27/2012 14:45:00

evet, çok güzeldi:) inşallah yine yapalım...

04/27/2012 14:53:00

çok güzel bir gündü bizim için de.şimdi girdik eve daha:) nefis şeyler yapıp getiren herkesin ellerine sağlık.Esmacım ön ayak oldun sana da tşk ediyorum:)mayıs sonunda tekrarını yapalım:)yeni tanıdığım bütün annelere de tekrar sevgiler:)

04/27/2012 15:35:00

Herkes memnun kalmis ne guzel :) bu piknik geleneksellessin zaman :)

04/27/2012 16:18:00

Esmacım güzel bir buluşma oldu ..vallahi biz de çok güzel vakit geçirdik size göre biraz erken ayrıldık ama yine de güzeldi...Yine tekrarlayalım ama ..çok güzel bir yer 

04/27/2012 16:24:00

Organizator Esma ((: herkese coook tesekkur ederiz. Ise baslamadan once guzel bir gun gecirdik ((:

04/27/2012 16:59:00

Sadece Nurturia içinde değil hayatımda ilk defa şahsen tanımadığım insanlarla bir arada oldum. Vesile olması açısından önce sayfaya :P sonra Esma'ya sonra da elinde, pusetinde, kucağında çocuğu olmasına rağmen eli kolu dolu gelen bütün annelere çok teşekkür ederim. Gerçekten keyif aldım ortamdan da sizleri tanımaktan da. Önümüz yaz bence her hafta yapmalıyız :) (Bu arada karnım acıktıkça masa gözümün önüne geliyor:))

04/27/2012 18:18:00

Esmacım bu güzel güne vesile olduğun için sana ve tabiki de bütün annelere teşekkürler:)herşey çok güzeldi,herkesin ellerine sağlık:))

04/27/2012 19:05:00

Biz cok erken ayrıldık ancak cook hoş bir topluluk, cok da güzel bir aktiviteydi :) bir dahaki sefere kesin biz de uzun uzun kalmak isteriz giderken aklımız kaldı :)

04/27/2012 19:29:00

benim için çok önemli olan bu özel günü erenim ve benim için en güzel hale getiren ve bugün yanımızda olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.tek tek isim vermiyorum,çünkü hepinizin ayrı ayrı küçük büyük emekleri vardı bugünün güzelliğinde.iyiki varsınız.sizi seviyorum,güzel annelerim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...