27 Nisan Kahvalti Pikinigi: Kadikoy Özgürlük Parki

Ynt: 27 Nisan Kahvalti Pikinigi: Kadikoy Özgürlük Parki

04/28/2012 08:28:00

Fotograf çekenler eklese görsek buradan takip etmesi daha kolay güncellemeleri kacirabiliyoruz

04/28/2012 12:36:00

04/28/2012 14:37:00

-dün internetim yoktu giremedim :(geç bir teşekkür olacak benimki;
öncelikle bu güzel etkinliği organize eden Esma ve kuzusu Öykü ye,katılmalarının bueni çok mutlu ettiği,tanışmaktan çookkkk memnun olduğum ve keyifli bir zaman geçirdiğim tüm anne ve yavrularına gönülden teşekkür ederim.:))))
Ayrıca bir teşekkürüm daha var;uyuyarak beni çok şaşırtan ama mesut eden kızım Öykü ye :))))))
-ayrıca fotolar harika :))

04/28/2012 15:28:00

bende çok teşekkür ediyorum sizleri görmek tanımak gerçekten çok güzeldi .. Esmacım sana da çok teşekkür ederim sayende görmeyi çok istediğim arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum :)  hoş benım çocuk büyük olunca peşinde koşturmaktan çok fazla muhabbet şansımız olmadı ama yıne de ben memnum :D tekrarlayalım bu organızasyonu açık havada buluşmanın tadı bir başka güzelmiş:)
bu arada diğer resim çeken arkadaşlarda resimleri buraya eklerlerse buradan herkesin ulaşması daha kolay olur..  sevgiler ..

04/28/2012 20:29:00

bayıldım resimlere.sen gerçekten foto merve ol:)sağol tatlım

04/28/2012 20:47:00

evet, resimler çok güzel merve..eline sağlık:)

04/29/2012 14:53:00

bir kez daha yaparsınız  bizde gelicez.. bu sefer son anda görmüştük gelemedik :((

04/29/2012 20:12:00

mervecim gerçekten fotolar çok hoş,teşekkürler ;)

04/30/2012 11:14:00

Mervecim fotolar harikada sabah bütün grubun masa başında çekilen fotoları vardı onlar kimde? Güncellemelerde de göremedim. Eklense ya buraya :)

04/30/2012 11:20:00

Yaa evet sabahki grup resimleri  kimse eklemedi biz sadece o resimlerde varız ama ...kimdeyse en azından bir mail atsın ..:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...