Batuhan Hazretlerinin Kahvaltısı

01/25/2011 10:12:00

Haşlanmış bir köy yumurtasını (büyük şehirlerde bulması zor olabilir) bir tabağın içinde atomlarına ayırıyorum. 2 fındık, 2 badem, 1 ceviz içini rendeliyorum. Yarım dilim çavdar ya da kepek ekmeği ufak parçalar halinde ekliyorum. Dut pekmezi ya da çiçek balını üzerine gezdiyorum. Biraz labne (Sütaş marka olmadığı için Pınar'ı tercih ediyorum) ve biraz da Sütaş'ın süzme beyaz peynirinden ekliyorum. Kışın %100 doğal portakal ya da mandalina suyu, yazın Juss'un elma suyundan ekliyorum. Son olarak Golden Goat marka keçi sütü esaslı devam sütü ekliyorum ve biraz kaynamış suyla karıştıyorum hepsini. Bizim sıpa afiyetle yiyor.

Üstüne çayını içiyor haşmetmeab.

Ynt: Batuhan Hazretlerinin Kahvaltısı

01/25/2011 10:16:00

Akşama kadar başka bir şey yemesede olur bu kahvaltıdan sonra:)))

Ynt: Batuhan Hazretlerinin Kahvaltısı

01/25/2011 10:22:00

:) yiyor yiyor. 2 saat sonra Sütaş'ın meyveli yoğurdundan yiyor. Reklam olacaksa da olsun gerçekten çok güzel, herkese de öneririm. İçinde gerçek meyve parçaları var ve hiçbir katkı maddesi içermiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
çOCUK bÜYÜTEN bABALAR

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...