Doga Garden-Çocukla gidilebilecek mekanalr

Ynt: Doga Garden-Çocukla gidilebilecek mekanalr

04/18/2011 11:54:00

ne güzl bi mekan burası :)

hem yeşillki hem kahvaltı oohh ne yenir ama :)

04/18/2011 16:52:00

Sana anlattığım birşey varya o olmasa her pazar giderim

04/18/2011 19:09:00

canım antik köymü dedin. Tam nerede mekannasıl anlatalım güzelleşielim.Ben çok güzel bir yer keşfettim çocuk köyü ama girip konuşmadım sistemi bilmiyorum daha

04/19/2011 04:18:00

:)) valla havalr güzelleşssin bende durmam evde 

ama havalr bizden yana değil buzzz buzzz

04/19/2011 05:02:00

Dilek çocuk köyü mü dedin? hımm hemen atladım nerdeymiş orası? websitesi varmı? bakalım güzelse hep beraber gidelim.

04/19/2011 08:41:00

canım evet ama sitesiyok.Yetkili biri ile konuşmadım.Güvenlik görevlisi ile konuşmuştum.Yaz sezonunda açılıyormuş sadece.Onuda senin konuna yaz filan varmış. ama detayları bilmiyor çok fazla.Yine gidip bakacağım belki yetkilibirini bulur konuşurum

04/19/2011 09:25:00

bella harikasiniz valla ben biryle kendimi koseye sikismis hissederken onun yainda birde 5 aylikla bu kadar enerji dolu olmak gercekten masallah :) sayenizde yeni mekanlar ogreniyorum tesekkurler :)) cocuk koyu nerdeydi acaba .birgun bizde size katilmak isteriz.

04/19/2011 19:36:00

canımın içi forum ne güneduruyor oraya gideriz bizde yeterki gezme olsun bu Cuma forum yapalım mı ? İş çıkışı

04/19/2011 19:41:00

Zulcüm duç sende tatlım imkan yaratmıyorsun:))) Biz Yağız daha beş günlükken çıktık fellik fellik gezdik valla.:))) Eşim olmasa bile birini takıyorum slinge diğeri arabasında ver elini toplu taşıma hiç kaçarı yok.

Bende çıkmak istemediğim zamanlar genelde hep bahaneler yaratırım.Ama herşey çocuklarımız için.Bahane yok.Hele seninki şuanda tam gelişim aşamasında bu aylarda ne kaparsa onun içinavantaj ve bu çok çocuklu ortamlarda daha çabuk ve kolay olur benden söylemesi:)))

Çocuk köyüne gelince daha sadece yerini gördüm ve güvnelikle konuştum mayıs gibi yine gelin demişti.Bir havalar ısınsın ikiz bebek arabasına atacağım veletleri öğreneceğimneymiş neciymiş diye o zaman yaparız birşeyler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...