marmaris- selimiye'de tatil yapan var mı?

<123>
06/22/2011 05:50:00

bu sene o tarafa gitmek istiyoruz,
daha önce tecrübesi olan varsa diye sormak istedim,
Teşekkürler,
Ergül

Ynt: marmaris- selimiye'de tatil yapan var mı?

07/14/2011 07:32:00

merhaba,

soruyu daha yeni gördüm. biz 2 yaz önce çocuklu bir başka aileyle kaldık selimiyede. inanılmaz güzel ve sakin bir yer. daha önce de çok gitmişliğim var ama çocukla gitmek için çok uygun bir yöre. pansiyonla anlaşıyorsunuz kahvaltıyı akşam yemeğini istediğiniz gibi yapıyorlar. tüm gün gözünüzün önünde denize giriyor çocuk, oynuyor. biraz datça havası var bu anlamda. herkes tanıdık, arkadaş gibi. mincik mincik balık lokantaları. tek eksisi upuzun kumsallar diyebilirsiniz ama bence çok da gerek yok. yakınlarda gezecek çok yer var sıkılınca. dalyanı var kızkumu var turuncu var kumlubükü var. umarım iyi geçer tatiliniz.

07/14/2011 08:01:00

dünyanın maksimum huzur noktalarından biridir orası. dinlenme odaklı tatil için daha iyi bir seçenek bulunamaz herhalde.

bütün gün sardunya rest.da oturup,yatıp, kalkıp denize girilmeli. çocuk için de gayet hoş bir yer...

di 6Y
07/14/2011 08:22:00

Ben birazdan geliyorum. İmza: selimiye asigi

07/14/2011 08:37:00

bluberry kalabileceğimiz bir yer için öneriniz var mı? biz sadece palmettoyu biliyoruz orada :)

07/14/2011 09:01:00

Marmaris asigi bir insan olarak bu sene kandirilip Alanyaya gittim . Bin pisman oldum .. En iyi yere gidiyorsunuz valla..

07/14/2011 09:13:00

ben marmaris'te büyüdüm, hayatım oralarda geçti... ama kalmaya gitmedim açıkçası hiç selimiye'ye. hep sabah erken gidip, akşam saatleri döneriz. birkaç defa da yat ile gitmiştik... 

o yüzden kalacak yerden ziyade yemek yiyecek ve gün geçirecek yer fikirlerim var..

07/14/2011 09:25:00

Biz selimiyede Selimhan Otel' de kaldik. Ondan onceki sene gittigimizde gunu birlik seklindeydi Selimiyeye gidislerimiz o zamanda Beyaz Guvercin i tercih etmistik o da fena degildi. Ama bana biraz merkeze uzak geliyor orasi. 

di 6Y
07/14/2011 09:25:00

selimiye super ve superdir gercekten. asiri konfor aranmazsa cocuklarla da guzel vakit gecirilebilir zannimca. 2 ayri yer denedim ben. yillar once nejla apart diye bir yerde kalmistim. ismine aldanmayin. bir aile isletmesi cok lux falan da degil. o zaman fiyatta cok uygundu. tertemiz yeni elden gecmis odalari vardi. daha otesi nefis ogle yemekleri vardi. bir ahtapot yapmislardi ki hayatimin ogle yemegidir kendisi.ve denizin icinde bir pansiyon. golgede sezlonglar var. uyuya kalabileceginiz. ustunuzde asma. gidin gorun icinize sinerse kalin demeyi cok isterdim ama gecen yil eylulde yer bulamadim o kadar diyim ben. ahhh nasil canim cekti orayi anlatamam.

yer bulamayinca orda, biraz konfor aradim ve selimiye ye gecen yil 2 otel acmis bir zengin var. onun otellerinden biri olan tas konak ta kaldim. digerinin ismini de manzara. ikisinde de guzel havuzlar, lux odalar , hos sunumlar mevcut. calisanlari seviyeli ancak yardima hazirlar. fiyatlar koye gore pahali tabi. yalniz manzara denize uzak oldukca tepede. ama istediginiz zaman sizi araclari ile asagiya indirebilirler. ustelik 1 inde kalinca her iki otelin imkanlarindan da faydalanabilirsiniz. 

iyi tatiller

di 6Y
07/14/2011 09:28:00

unutmadan ; orda bir de balikci biliyorum ki akillara zarar. kesfi zor bir yer. sardunya gibi sosyetik mekanlar yaninda hikaye! off allahim :) gidenler bana mesajla ulasabilir :PPP

07/14/2011 20:52:00

sevgili di hangi balıkçı bu diyiver bakalım. pek yakında gidicez şimdiden notlarıma ekleyeyim :)) sevgiler..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...