marmaris- selimiye'de tatil yapan var mı?

<123>

Ynt: marmaris- selimiye'de tatil yapan var mı?

08/17/2011 13:55:00

Biz 2 hafta önce oradaydık gerçekten çok güzel, çok huzurlu bir tatil geçirdik ailece. Deniz muhteşem ötesiydi. Selimiye'nin gerçekten gidilmesi görülmesi gereken bir yer olduğunu gittikten sonra daha iyi anlayabiliyorsunuz. Biz Çoban Motel'de kaldık herkese tavsiye edebilirim. Denize sıfırdı hem iskelesi hemde kendine ait sahili vardı. Öğle yemeklerini ev yemeği olarak çıkartıyorlar isteğe bağlı ızgara vs. de yapıyorlar, yemekler gerçektende başarılıydı. Biz çok memnun kaldık, oğlumuzla yaptığımız ilk tatildi gerçekten çok rahat ettik. Ergül hanım bende ayşen_alp e çok özendim şimdi :)) şimdi orada olmak vardı....

08/17/2011 13:58:00

cok yakın arkadasım gıttı.kırmızı balık pansıyonda kaldılar.taşlık dıye ıstemedık biz gitmeyı.nanelimon pansıyonu tavsıye ettıler bize de ama ınsallah baska zaman

08/17/2011 15:15:00

bizde bayram için bir yerler arıyorduk.kuna begonvilin fiyatları nasıl acaba? 

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...