2013 de anne olacaklar

Ynt: 2013 de anne olacaklar

03/12/2013 20:27:00

meryemankara az kalmış benim daha çookk sağlığıyla kucağınıza alın inşallah

03/13/2013 07:28:00

hayırliaslihan iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. haklısınız biz bir an önce bebeklerimizi kucağımıza almak istiyoruz, ama bu tatlı telaşlar da eminim ki özlenir. Bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah :)

meryemankara hoşgeldiniz. sizin az bir vaktiniz kalmış. güzel bir doğum olur inşallah. bahar bebeği olacak ne güzel :)

03/14/2013 15:07:00

çok teşekkürler sinem:) sende 2. için yola koyulmuşsun hayırlı olsun, sağlıkla kucağına alırsın inşallah:)

yirmisekiz nisan bakıyorumda biz daha yolun çook başındayız:))

03/28/2013 09:50:00

kimseden ses soluk çıkmıyor arkadaşlar neler yapıyorsunuz :))

03/28/2013 11:57:00

ben yazayım bari:)27+5 günlük oldu bizim kız:)). buradaki annelerin de yorumlarına istinaden artık hamilelikle ilgili okumaktan çok bebek bakımı,emzirme hakkında birşeyler okuyorum.işe gelmek çok zor geliyor hele sabah kalmak..gün sayıyoruz işte:)ama saymamak daha iyi gibi son zamanlar geçmedi gibi geldi bana.bir de ilk 3 aydaki uykular geri döndü yani gece bölünmüş uyuyunca gündüz uyukluyorum habire:)

03/28/2013 12:11:00

Beni de iş iyice zorlamaya başladı, nedense de hızı bir kesilmiyor. Fakat iş güç uğraşınca birden zaman çok hızlı geçiyor. Özellikle bu son haftalar ışık hızında geçti. Hazırlıklarınızı son haftalara bırakmayın derim, insanın takati kalmayabiliyor. Hareket etmek zorlaşabiliyor. 

03/28/2013 12:23:00

ne güzel portakallikereviz senin çok az kalmış:))ne zaman izne ayrılmayı düşünüyorsun ben 35.haftalara kalamam gibi geliyor aslında benim işlerimin yoğunluğu bu aralar epey azaldı,yani ağırdan alıyorum ama işte sabah kalk gel akşama kadar  falan o kısım zor geliyor:) ama kesinlikle işlerle meşgul olmak daha iyi kopmamak lazım.hazırlıklar için hep dedim aman bişiy olur Allah korusun erken daha diye ben de 30.haftadan sonra başlayacağım.

03/28/2013 12:29:00

merhaba arkadaşlar :) portakallıkereviz bebişinizin cinsiyeti görünmüyor :) evet çok az kalmış bakalım ben de o haftaları görebilecek miyim :) velvelecim dediğin gibi vakit bana da hiç geçmiyor, daha karnım bile belli olmadı, hareket zaten yok, çok sabırsızım galiba :)

03/28/2013 12:38:00

ben zaten sabırsız bir insandım şimdi dizginliyorum kendimi:)aman yerinde güzel güzel büyüsün diyorum..benim de karnım 20.haftada çıktı.ama şimdi görsen 9 aylık gibi değildir de 8 aylık gibi:))hareketlerini de tam 21.haftanın başında hissettim.

03/28/2013 12:43:00

daha çok var o zaman :( nerde bu çocuk diyorum sürekli elim karnımda, hafif şişlik var tabi ama ben dokunduğumda hissediyorum :) evet karın büyümeye başlayınca çok hızlı devam ediyormuş büyümesi :)  senin fıstık yengeç burcu mu olacak annesi o zaman burçtaş oluruz hanımefendiyle :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...