2013 de anne olacaklar

Ynt: 2013 de anne olacaklar

09/10/2012 16:41:00

Benim de ilk hamileliğim, 5 buçuk haftalık. Doktor şu anda gelmene gerek yok, 7. haftadan ultrasonla bakarız dedi. Uyku ve yorgunluk dışında neredeyse yaşadığım hiçbir belirti de yok. Bu da beni korkutuyor. Keşke midem bulansa, başım ağrısa derken buluyorum kendimi. Sürekli ihtimallerin arasında kötüleri aklıma geliyor. Kaygılanmak da hamilelik belirtisi olabilir mi? Neyse şu iki satırı yazmak bile biraz rahatlattı. 

Herkese sağlıklı bir hamilelik, sağlıklı bir doğum diliyorum.

09/11/2012 19:49:00

@portakallikereviz
Benim de hic midem bulanmadi, endiselenmene gerek yok. Bulantisiz bir sekilde 24. haftaya geldim:) Ama tabi her istedigimi yedigim icin biraz fazla kilo almis olabilirim;)
Ilk ultrason cok heyecanlidir. Keyfini cikar!
Sevgiler

09/12/2012 04:35:00

Cupcakeanne, çok teşekkürler cevap için. İyi geldi gercekten. Annem benim de hamileliğimde pek bir bulantı olmadı, kesin bu da genetiktir diyor. Yavaş yavaş da başkalarının da böyle olduğunu okuyorum. Filmler bizi ne kadar şartlandirdiysa artık. Bir de tabi böyle bir tecrübe yaşamış, anne olmuş çok az insan tanıdığımdan kaygılarla başa çıkmak zorlaşıyor. Burası bu açıdan pek kıymetli :)

Bir hafta kaldı ilk ultrasona, buraya dönüp yazarım.

09/13/2012 17:16:00

@portakallikereviz

Merhaba benim de ilk hamileliğim. 6. Haftaya kadar hiç bulantım olmamıştı. Sadece hafif bir ağrı ve yorgunluk hissediyordum. Sonra onlar da kesildi ve bebiş orda mısın, bir sinyal ver dıyordum. Ertesi gün bulantılar ve mide yanması başladı, 14. Haftanın sonuna kadar devam etti. İnsallah senin bahsettigin gibi devam eder hamileliğin ve umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebislerimizi. Bu özel ve güzel duygunun tadını çıkaralım :)

Yaza 3-6 ay bebegi olacaklar

09/18/2012 13:05:00

Bebegi yaz doneminde 3-6 ay arasi olacak ihtiywc sahibi anne adaylarina kizimin bu yaz giydigi simdi olmayanlarini hediye edebilirim

09/18/2012 15:42:00

yaza 6 aylık olacak benimki allahın izniyle :) neden olmasın alabilirim ben daha ihtiyacı olan biri yoksa ?

09/18/2012 16:13:00

Tamam biraz daha bekliyelim cok ihtiyaci olan biri cikmassa irtibata geceriz

09/20/2012 16:01:00

Herkese merhaba, benim de tahmini dogum tarihim 7 ocak. Saglikla kucagima alirim insallah. Hepimiz icin de aynisini diliyorum :) Sevgiler...

09/20/2012 16:41:00

doktora ve dolayısıyla ultrasona ilk defa dün gittim. Her şey yolunda gözüküyor. 7 haftalık zannediyordum, 6 hafta 1 günlük çıktı. Ekranda ne olduğunu anlamasam da bir şeyler görüp doktordan tam onay alınca inanılmaz rahatladım. Neden o kadar kaygılandığımı bile unuttum. Doktorum kaygı ve endişenin de hamileliğin doğal süreçlerine dahil olduğunu anlattı. Bu da rahatlattı. Umarım hepimiz en sağlıklı şekillerde bu süreci tamamlarız. 

09/29/2012 07:24:00

slm kızlar bende 20 haftalık hamileyim.allahım nasip ederse kızlarımı şubat ayında çiftliycem .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...