2013 de anne olacaklar

Ynt: 2013 de anne olacaklar

09/30/2012 16:50:00

12 haftalık hamileyim:)

09/30/2012 21:03:00

merhaba, ocak basında doğum yapacağım ama korkuyorum vaktinden önce gelir bebeğim diye.. bazen aklıma türlü türlü düşünceler geliyor.. ya erken doğarsa, ya iyi bir anne olamazsam, ya ben bu çocugu mutlu edemezsem...

benim gibi karamsarlığa kapılan anneler var mı? 

10/01/2012 06:24:00

@ezeliko

Tarihlerimiz cok yakinmis, bizim 27. Haftamiz. Bizim bebek yilbasi aksami gelebilir :)

Zaman zaman ben de endiseleniyorum. Dogum tarihi yaklastikca endiselerim artmaya basladi sanki. Endiselendigimde bebegime kavusacagim ani hayal ediyorum, biraz rahatliyorum.

10/01/2012 10:53:00

Merhaba ben de ogluşumu Ocak in 3. Haftasında bekliyorum. Rahat bir hamilelik geçiriyorum, cok mutluyum, ilk bebeğimiz. Ama bazen aklıma olmayacak seyler geliyor. Daha kötüsü rüyalarıma girmeye başladı. Sanırım dogum yaklaştıkça endişeler artmaya başladı.

İnşallah sağlıklı sihhatli bebislerimize kavuşuruz :)

10/01/2012 13:22:00

Henüz 8 haftalık hamileyim ama son 4 haftadır endişe yapılabilecek her konuda endişe yaptım. Hiç ıskalamadım. Doktora sordum sonunda o da endişe de bu sürecin doğal bir parçası dedi. O yüzden artık bir şeylerden korkmamın, çok bir şey bildiğimden olmadığını, korkunun da doğal olduğunu kabullendim. Herhalde her ay korkacak başka bir şey bulacağım. Tek engellemeye çalıştığım sürekli korkmamak, dengelemek, arada da güzel şeylere odaklanmak. En güzeli ultrasona gidince, bebeği kendi gözünüzle görünce tüm endişeler bitiyor. Demek ki doğum anı ne kadar güzel olacak. Buna odaklanmak lazım herhalde. 

Sağlıklı bir hamilelik diliyorum herkese. 

10/01/2012 13:25:00

Merhabalar anne adayları :) Ben hamile değilim ama 5 aylık kızım var. Bende 2012 Mayıs anneleri grubundayım. Yazdıklarınızı okuyunca geçmişe o güzellll ama çok güzel günlere döndüm. Ve bende yazmak istedim :) Bizim de çok güzel bir grubumuz var. Herşeyimizi hamilelikte paylaşmaya başladık ve bebeklerimizi elimize aldıktan sonra da paylaşımlarımıza devam ettik, ediyoruz. Can yoldaşı olduk yani...

Yaşadığınız tüm endişeleri bizlerde yaşadık. Ama merak etmeyin hayırlısı ile bebeklerinizi elinize alacaksınız ve çok daha güzel günler sizleri bekliyor olacak. Tabiki çok da iyi birer anne olacaksınız :) Ezeliko :)

Anneliğe ilk ve çok özel adım olan bu kutsal günleri heyecanla, sağlıkla, büyük mutluluklarla geçirmenizi ve sonunda bebeklerinize sağlıkla kavuşmanızı dilerim. 

Şansları güzel, bahtları açık olsun hepimizin evlatlarının...

10/01/2012 18:38:00

Çooook teşekkürler. İnsallah biz de tamamına erdiririz bu güzel ve özel günleri :) Allah herkese sağlıklı, hayırlı evlat versin...

10/02/2012 12:50:00

10/02/2012 16:24:00

benim hiç bir bilgim yok sadece bugün öğrendim 6 haftalıkmış 2013 te mayıs gibi olacak heralde 

10/04/2012 05:29:00

Merhaba,

11 Aylık oğlum var ve ikinciye hamileyim (8 haftalık)..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...