2013 de anne olacaklar

Ynt: 2013 de anne olacaklar

10/12/2012 15:09:00

Merhaba. Ben de bir süredir bebek sahibi olmak için bir çaba içindeydim. Şimdi 7 haftalık hamileyim (6+5). Çoğul gebelik olduğundan sanırım Mayıs başı gibi gelecek meleklerim. Herkese kolay bir doğum, sağlıklı; güler yüzlü evlatlar diliyorum...

10/12/2012 17:05:00

Ben de kısmetse Ocak 2013'te oğluma kavuşacağım.Hepimize kolay ve hayırlı doğumlar diliyorum:)

10/15/2012 12:29:00

merhaba Kardelen

bende şu an 15 haftalık hamileyim umarm hepimiz sağlıcakla alırız bebeklerimizi kucağımıza.benim hamileliğim ilk günden hafif kahverengimsi kanamalarla başladı tabi eşimde bende çok korktuk.ama şimdi çok şükür geçti.benimde düşük riskim vardı 1,5 ay kadar evde istirahat ettim.doktorum sadece progestan vermişti hiç aksatmadan sabah akşam kullandım.içini ferah tut 12.haftada mucize yaşayacaksın.ancak tabiki çok dikkat et.sakın moralini bozma.doktorunun talimatlarına uy ama ilaçların konusunda bilgi almayıda sakın ihmal etme kafana takılan bir şeyler var ise muhakkak doktorunla görüş.doktoruna karşı içinde şüphelerin varsa ikinci bir doktorun fikrini almaktanda çekinme.ama doktorlarımıza güvenmemiz gerekiyor,yoksa günler sıkıntıdan geçmez.Allah şifa versin.

10/15/2012 12:33:00

2013 mart sonu veya nisan başı bende anne olacağım inşallah hem çok heyecanlı hem de çok endişeliyim.umarım hepimiz çok güzel hamilelikler geçirir ve meleklerimizi kucağımıza alırız.

sevgiyle kalın

11/09/2012 15:33:00

bende 1 ocak ta ilk kez anne olucammm çok heyecanlıyımmm ve deli gibi merak ediyorum oğluşumu ....

11/10/2012 08:38:00

Bugün 12. haftaya  giriyorum yani riskli 3 ayımızı atlatıyoruz galiba 2 test yaptırma zamanı geldi bakalım buda güzel geçsin .. 

11/10/2012 09:06:00

daha 14. haftada bacak huzursuzlukları ve erken ya da sık uyanmalar başladı. bilmiyorum bir tek bana mı oluyor bu kadar erken. bununla başa çıkmış daha ileri aylarında hamilelerden tavsiyeler çok makbule geçer. egzersiz yapıyorum, su da içiyorum ama akşamları tam dinleneceğim vakit kıpır kıpır bir hale geçiyorum ve nasıl yatsam uzansam rahat edemiyorum. çok mühim bir şey değil elbette ama varsa bilmediğim bir çaresi çok memnun olacağım.

11/26/2012 22:28:00

Merhaba,

Gruba yeni katıldım. 29 haftalık hamileyim. Oğluşum şubat başı gelecek inşallah. Şu ana kadar neredeyse hiçbir sıkıntım olmadı. Hatta bebiş oynayana kadar hamile olduğumu unuttuğum anlar bile oldu. Ne bulantı ne kusma  ne de başka bir şikayet. Hep normal doğum yapmayı istedim ama geçen hafta doktorum plasentanın rahim ağzını kapattığını söyledi. Eğer plasenta yukarı çıkmaz ise sezeryan olacağım ama istemiyorum. 

11/27/2012 20:20:00

Herkese merhaba,

Bende 26 haftalık hamileyim, beklenen doğum tarihi 1 Mart. ilk aylarda bulantılar canıma okuyodu şimdi de bacak ağrıları, doğuma kadar dertler bitmeyecek :) Gerçi asıl zorluk ondan sonra yeni annelerin yorumlarını okuyorum, bebekler uyumuyor emmiyor, kolikle boğuşuyorlar falan Allah hepimizin yardımcısı olsun, hayırlısı ile kucağımıza alalım yavrularımızı ve çok sıkıntı çekmeden dilediğimiz gibi büyütelim onları inş.

12/06/2012 14:29:00

cinsiyetini öğrenen varmı bebeklerinizin ve kaçıncı haftada cinsiyeti öğreniliyor yarın gidip dr baktırayım değilmi merak ettim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...