16.Şubat.Perşembe ÜMRANİYE Devlet Hastanesinde kan veriyoruz...

<12345>
02/15/2012 07:03:00

Arkadaşlar,
Özellikle Anadolu yakasında oturup Çapa'ya gitmesi zor olanlar için Anadolu yakası organizasyonu yaptık. Malum hepimizin bebeği var karşıya geçmek zor olabilir bu nedenle Ümraniye Devlet Hastanesinde çalışan ablam Nesrin Özel'le birlikte yaptık bu organizasyonu.

Kan vermek isteyen herkes yarın 9.30 itibiriyle Ümraniye Devlet Hastanesine gidecek MR -Radyoloji Bölümünde çalışan (-2.kat) ablamı bulacaksınız ve kanınızı vereceksiniz. Kendisi
Cuma sabahı kanları elden Çapa'ya teslim edecek.

Herhangi bir sorusu olan bana ulaşabilir...

Hadi Anadolu Yakası anneleri , Gamze ve tüm lösemi hastaları için 1 TÜP KAN verelim...

Ynt: 16.Şubat.Perşembe ÜMRANİYE Devlet Hastanesinde kan veriyoruz...

02/15/2012 07:22:00

Süpersin nihal kızımla birlikte çapaya gidecektik önümüzdeki pazartesi.Sayende gerek kalmadı.Eniştem de Ümraniye de ona da haber veriym hemen yarın oda gidecekti kan vermek için.Çok teşekkürler 

02/15/2012 07:32:00

Nıhal,

Bugun cok onemlı bır bıopsi sonucumu ogrenıyor olacagım. Eger kı doktora gorunmem gerekırse, yarın ogleden sonra Marmara Unı. Hast'e gıdecegım ve bu durumda kan veremeyecegım.

Fakat ola kı sonuc tumuyle temız cıkar ıse, Marmara Unı. Hast.'e gıtmeyecegım, bu durumda almıs olacagım yarım gunluk ıznı Umranıye Devlet Hast.'er gıderek tamamlarım.

Umarım sonuclar temız cıkar, ben de seve seve kan vermeye yarın gıdebılırım.

02/15/2012 07:40:00

inşallah yasemincim temiz çıkacak sonuçların ben inanıyorum dualarımız seninle canım

02/15/2012 07:44:00

Guzel haberlerini bekliyoruz yasemin dualarim seninle

02/15/2012 07:51:00

Her ıkınıze de tesekkur ederım Demay, Miniminam.

02/15/2012 07:53:00

Yasemin çoook geçmiş olsun arkadaşım inşallah en güzel sonuçlarını bekliyoruz bugün senden

02/15/2012 07:54:00

Güzel haberlerini paylaşırsın umarım bugün bitmeden yasemin.Çok çok geçmiş gitmiş olsun inşallah

02/15/2012 08:00:00

Insallah Nıhal, Mutluanne.

02/15/2012 08:16:00

hayırlı haberler alırız inş. yasemin.
nihal en geç kaça kadar?

02/15/2012 08:26:00

ÖNEMLİ :
Yarın kesin gidecek arkadaşlar lütfen nesrinozel1@gmail.com adresine isimlerinizi gönderin, kişi sayısını bilmemiz gerekiyor.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...