16.Şubat.Perşembe ÜMRANİYE Devlet Hastanesinde kan veriyoruz...

<12345>

Ynt: 16.Şubat.Perşembe ÜMRANİYE Devlet Hastanesinde kan veriyoruz...

02/15/2012 21:07:00

Eeee nurturiadan bi ben mi varım looo bizden kim var anlamadım ki listedeki isimlerden bişi :( bi kendimi gördüm Burcu Sivana diye :P

02/15/2012 21:10:00

Yok hepsi Nurturiadan ama nickleri değil gerçek isimleri yazıyor :)))

02/15/2012 21:14:00

heeeee :) acaba göğsümüze yazsak mı nicklerimizi ben tanımak isterim valla gelenlerin hepiciiinii :)

02/15/2012 22:25:00

Arkadaşlar Cuma sabahı Çapaya gittikten sonra onlarla yapacağım görüşme ve hastaneden malzemeleri temin etme konusunda onay aldığım takdirde Pazar günü için bir organizasyon yapacağız kesinlikle, o yüzden lütfen Cuma öğleden sonra herkes buraya bakmayı ihmal etmesin. Elimizde kan alabilecek 2 arkadaşımız var, tüplerimizin bir kısmını biz satın aldık, bir kısmını da hastaneden temin etmeye çalışacağım, gerekirse yeniden satın alacağız, Çapa kabul ederse tek önemli sorun Pazartesi aldığımız kanları Çapaya teslim edecek biri gerekli, benim Pazartesi gitme imkanım kesinlikle yok ama o gün teslim etmek zorundayız. İnşallah bu organizasyonu yaparsak Pazartesi gidebilecek biri var mı? Hepinize teşekkürler

02/15/2012 22:28:00

Nesss Pazartesi götürecek biri var Emine ben götürürüm dedi sorun değil yani organizasyonu yaparsak götürecek adam bulmak kolay.

02/15/2012 22:36:00

Tamam süper Çapadan sayı alacağım hastaneden tüp alırsam, e Banu ve Arzu da geliyor en az 30 kişilik organizasyon tamamdır o zaman, yine de son durumu Cuma öğleden sonra bildireceğim.

02/16/2012 08:11:00

AVEA GRUBU  20 KİŞİ
ZEKİYE ÖZSOY
YASEMİN TATAR
HÜLYA - YEMEK ŞENLİĞİ
SERPİL EROL
PINAR YILMAZ 
PELİN YEŞİLOVA
ÖZDEN AKÇA
NİHAL ERGÜN SOYPAÇACI 
MÜYESSER YAKAR 
NİHAL ÖZEL 
AYLİN ANNE
GÜL ALPER
FÜSUN ÇAPAR
EMEL YAKAN
EDA ÖZER
DİDAR YAVUZ ÖVÜÇ
BURCU SİVANA
BAŞAK KOSİF
ALİ İRFAN KOSİF

Arkadaşlar bu listede adı olup gelemeyecek olan varsa lütfen bilgi versin ki onun yerine biri gidebilsin...

02/16/2012 15:55:00

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bugün yaptığımız etkinliğimiz çok başarılı geçti bu saate kadar 35 kişi gelip kan verdi, bu sayısı akşam 50' ye tamamlayıp yarın sabah tüm kanları Çapaya teslim edeceğim ve kendim de orada donör olacağım. Gelen ilgilenen herkese çok teşekkürler, herşey Gamze ve onun durumundaki diğer hastalar için inşallah onlara umut olsun...

02/16/2012 16:06:00

Ayrıca Nurturia anneleri bana hediye getirmişler çok beğendim çok teşekkür ederim, gelmeniz yeterdi

02/17/2012 08:19:00

Emeginizin yaninda kucuk birsey ama begenmenize sevindim tekrr tesekkurler

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...