BIBERON - MAMA TERMOSU

06/08/2011 12:06:00

Oğlum mamayla beslenen bir bebek olduğu için geceleri ve  dışarıdayken her daim sıcak su hazır tutmak zorunluluğum vardı.Ek gıdaya geçince de yoğurt,meyve püresi,süt,çorba gibi birçok yiyeceği yanımda bozulmadan taşıyabilmek için termos arayışına başladım.O dönem Chicco'nun şu termosunu almıştım http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/Chicco-Termos-k743-mrk1140.aspx.Uzun süre kullandığım bir üründür, her kuruşuna değdi.

Günümüzün büyük bölümü dışarılarda geçtiği için nerdeyse tepe tepe kullandık.Yolculuklar sırasında da büyük kolaylık.Şimdi daha gelişmiş ve pratik modelleri var mı bilmiyorum ama bence güzel bir ürün.

Ynt: BIBERON - MAMA TERMOSU

06/08/2011 17:20:00

özqe bu termostan bende var ama soğuk su koymak için arabaya almıştım yıllar önce sıcak suda konuyormu_? 

06/08/2011 17:29:00

süpermiş elimdeki termosun kıymetini bilmemişim ben tşkrlr

06/08/2011 17:44:00

bende bundan kullanıyorum çok menunum
termos biberon
http://urun.gittigidiyor.com/Cooker-Termos-Biberon-0-23-LT_W0QQidZZ40659935

06/08/2011 18:13:00

kalıyor ama ben nolur nolmaz diye çok bekletmiyorum.mamayı fazla bekletmeden tüketmek gerekiyor ya onun için.
taze taze yapıyorum ben:))

06/08/2011 18:14:00

bir yere giderken falan çok iyi oluyor ama

06/09/2011 11:26:00

Chicco termosun içine küçük kavanozlar da sığıyor ( milupanun,bebelacın meyve püresi kavanozları filan) Ben o kavanozlara öğünlük meyve pürelerini, yoğurtlarını yada sıcak su ve çorbasını koyup çıkıyordum dışarı.Çok pratik oluyor.

Şimdi çanta şeklinde Beaba'nın ve birkaç markanın daha çıkmış ama denemedim hiç, kullanan varsa buraya fikrini yazarsa faydalı olur diye düşünüyorum.

06/09/2011 11:56:00

Evet geniş ozge, içinde plastik uzun silindir var , onu çıkarınca bu küçük kavanozlar çok rahat giriyor.Ev dışında vakit geçiren anne-bebekler için çok kullanışlı.Fiyat öyle gerçekten, 3 yıl önce 65 tlye almıştım ama kendini amorti etti ,bebeğimin herşeyini evde hazırlayıp dışarıda onları yedirip içiriyordum.Şimdi de kızkardeşim hamile, o da kullanacak.Belki daha başka bebekleri de büyütür bizim termos:)))

06/09/2011 12:06:00

hahahahah:)))) alemsin walla, 3 bebeyle  baş ediyom zaten 4. vız gelir diyorsun yani:))))) 4. olursa sana gönderirim termosu,söz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Türlü Bebek/Çocuk Eşyası Tavsiyeleriniz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...