kitap set

05/10/2010 13:19:00

arkadaşlar adım adım okul öncesi sete üye olan varmı nasıl beğeniyormusunuz bende üye olmak istiyorumda

Ynt: kitap set

05/10/2010 14:20:00

ben üye olmak için araştırmıştım. Sonra biri adımadım yetkilisi biri beni telefonla aramıştı, epey görüşmüştük ama içime sinmedi almadım... Yani "heh çok güzel" dedirtmedi bana...

05/10/2010 15:04:00

.

05/10/2010 15:38:00

D&Rlarda ve Leonardini de satılan örnekleri görmenizi öneririm. Bu örneklerde yanlarında gelen hediye oyuncak, kitap vs. yok ama içeriklerini inceleyebilrisiniz.
Bloglardan internetten benzer bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz bu doğru... Ancak özellikle çocuğunuzun gündüz bakımını bakıcınız veya bir aile büyüğünüz üstleniyorsa daha da etkin kullanılabilecek bir yayın. Ben kendi izlenimlerimi blogumda paylaşmıştım.

08/16/2010 22:32:00

ben üye olmuştum ama ilk sayı geldiğinde çok büyük hayal kırıklığı yaşadım.çok basit ve sıradan kesinlikle o paraya değmez. üstelik ödemeyi kredi kartıyla yapmıştık neyse ki ertesi gün aradım ve iade ettim sorun çıkarmadıkları için mutlu oldum tabii ki ve üye olup da memnun olan var mı merak ediyorum???o parayla ne kitaplar ne eğitici oyuncaklar alınır çocuklarımıza ...

08/12/2011 08:28:00

saime hanıma kesinlikle katılıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...