Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

<1234>
12/23/2010 09:48:00

Enerjisini evde tüketemiyoruz bizim paşanın. Kreşe göndermek şeklinde değil de, kreşteki aktivitelerden haftada birkaç gün birkaç saat yararlanması bağlamında hizmet sunan Ümitköy-Çayyolu-Konutkent civarında bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz kreş ya da oyunevi var mı acaba?

Ynt: Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

12/23/2010 10:50:00

Yeni ufukların parti&oyunevi var ümitköyde yarım gün tam gün saatlik istediğin gibi götürebiliyorsunuz ama sadece hafta içi bir görün isterseniz

Ynt: Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

12/24/2010 10:35:00

Başka alternatif yok mudur acaba?

01/04/2011 12:56:00

1) smile kids gym - sogutozu: biz gidiyoruz, cok memnunuz, evde yapamayacagimiz, aklimiza da gelmeyen jimnastik hareketleri yaptiriyorlar. 2) carrefour avm - istanbul yolu: yakin zamanda yenilenip tekrar acildi. icindeki joker magazasinin ust katinda bir oyun alani var. burger kingde, uhm'de olan, sisme oyun alanina benzeyen bir yer. burdaki oldukca buyuk ve eglenceli, tavsiye ederim. (aynisinin daha da buyugunu panorada gorduk, ama ordan urktuk. cok buyuk cocuklar vardi ve asiri seste muzik vardi.)

01/04/2011 13:07:00

Teşekkür ederim:)
şu kışı bi bitirseydik..
akşam yorgun geliyoruz eve, bizimki ise full enerji karşımızda, oyuncaklarıyla neredeyse hiç oynamıyor..

01/04/2011 13:09:00

:) kres vakti gelmis.

01/04/2011 14:14:00

Sormayın, şöle söölim, kalorifer borusuna tırmanıp tavana değebililio, geri kalan tüm zaman da koşmaca hoplamaca:)
smile kids gym ile görüştüm, pazar 14te tanışıcaz bakalım, çok teşekkür ederim.

01/04/2011 14:16:00

malpozkan yeni ufukları bugün bi ziyaret edicez,  beğenirsek salı perşembe 2 şer saat denemeyi düşünüyoruz, sana da çok teşekkür ederim.

01/04/2011 14:18:00

ankaraetkinlikleri diye bi blog vardı, ne zamandır takip etmiodum, biraz da orayı inceledim, bikaç alternatif de orada var gibi, bakılabilir..

01/04/2011 14:18:00

oo kalorifer borusuna tirmaniyorsa gym tam size gore, normal oyun grubu kesmez :)
bizim gym grubumuz da cumartesileri 17'de.

01/04/2011 15:00:00

aklıma gelenleri bir çırpıda sorabilir miyiiiimmm:
smile gym grubu derken, kaç kişilik, 17'de başlayıp kaçta bitiyor? sadece cumartesileri mi oluyor? ayda dört kere mi oluyor böylece? ya da pazar da olabilir mi? ücret saat/gün sayısına göre mi belirleniyor? yoksa baştan bir para verip o ay istediğimi kadar mı gidebiliyoruz? sorması ayıp ücret nedir?
gym derken, daha jimnastikimsi hareketler mi var (ne demekse), koreografili falan? yoksa oyun ağırlıklı diyebilir miyiz? yaş grupları nasıl?
ulkuuu, bir gayret cevap verebilsen ne güsel olur..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...