Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

Ynt: Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

01/04/2011 15:05:00

Bakalım hangisi keserse:-p yani deneyip görelim diyorum.
Az önce teldeydim, önce jimnastiği söledim, anneee ben jimnastik mi yapıcaaam dedi, eveet dedim.
Sonra oyunevinden bahsettim, arkadaşlarla oyun oynıcaz filan, ama ben arkadaş sevmiyorum kiiiii, dedi.
Bakalım hangisini sevecek?
Kıyamam annecim de biras dinlensin istiorum, sağolsun 15 aydır bakıo kuzuya.

Ynt: Kış günlerinde evde canı sıkılan, enerjisini atamayan çocuklar için ne yapabiliriz?

01/04/2011 15:36:00

zeytinlerinannesi cevap veriyorum sirayla:
en fazla ne kadar oluyor gruplar bilmiyorum, ama en az olarak ben 2 kisilik bir grup gordum bugun mesela (para odemeye gittim). grup kurarak gidersen indirim yapiyorlar. sizin yas grubu icin ayda 4 kere oluyor ve normal ucreti 130 tl, biz 105 tlye gidiyoruz. grup kurarsan istedigin gun ve saat uygun mu diye bakiyorlar, bos saat ayarliyorlar. tek gidersen seni uygun bir gruba koyuyorlar. bir de ben grubumuzun saatini kacirdim gecen hafta, bizi baska bir gruba telafi dersine aldilar. yani konusursan karisik saatlerde de gidebilirsiniz gibi geldi.
ritmik jimnastik degil (yani o gruplari da var da bizim gittigimiz o degil), sunlari siralarsam anlayabilirsin sanirim: tirmanmak, sallanmak, takla atmak, barda donmek, iki ele yuklenerek havaya kalkmak, balonda takla, ...
yas gruplari icin de sitesine bakabilirsin dicem ama sitesinin adresini unuttum.
1 saatin yarim saati ogretmenler ve anneler esliginde jimnastik oluyor, diger yarim saat oyun saati seklinde serbest geciriliyor. yarim saat az mi, dersen, emin ol o yarim saat yeterince yoruyor.

aklima geldi, biz grup kurarken serpile "en az yedi kisiyle gelin" demislerdi.

01/04/2011 15:51:00

219 77 74 tel nosu
ben burayı arayıp bilgi almıştım
deneme dersi için gün ve saat alabiliosunuz- ücretsiz-
biz pazar 14 te gidicez

01/05/2011 08:30:00

ülkü ve cestanous çooook teşekkürler bilgiler için..ben de bir arayayım ücretsiz deneme dersi için. olmazsa bir haftasonu birini bir haftasonu öbürünü götürür babası, ben de evde kalanla takılırım, çarpı iki ücret ödememiş oluruz. bu arada sadece anneler mi var yoksa babalar da oluyo mu kuzuların yanlarında?
evet evet yormak lazım bu gençleri, enerjilerini aktımak..üzülüyorum yoksa ööle dört duvar arasında geçiyo günleri..

01/05/2011 09:11:00

evet Ülkü, 7 kişi ile gelin demişlerdi.. Zaten fazlası kalabalık olur.

01/05/2011 09:12:00

zeytinlerinannesi, babalar da gelebiliyor tabiki. Jimnastik alanı dısında da oturulabilen bir alan var.

01/05/2011 09:51:00

Bizimki şu an Yeni Ufuklarda, anneannesini bırakmamış, tüm faaliyetlere beraber iştirak ediolar:-P
Şimdilik öğün haricinde sadece oyun amaçlı başladı, onun tepkilerine göre, saat ve gün konusunda ayarlamalar yapmayı düşünüyoruz, hayırlısı bakalımm:)

01/05/2011 09:53:00

centanous, ümitkoydemiydi burası?

01/05/2011 12:48:00

My Gym diye biryer var oradada jimnastik yapılıyordu yaş gruplarına göre ayırmışlar Beysupark'taki Mini Town içinde biz bir kere deneme dersi için randevu almıştık (çok yoğun kar yağan gün) gidemedik. Fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama sanırım haftada 1 gün, 1-2 saatti.

http://www.mygym.com.tr/

01/05/2011 12:55:00

Evet ümitköyde, arte ye giderken sağda kalıo..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...