Platon Bir Gün Kolunda Bir Ornitorenkle Bara Gider okuyan var mı arkadaşlar?

10/17/2010 22:04:00

Platon Bir Gün Kolunda Bir Ornitorenkle Bara Gider

Ynt: Platon Bir Gün Kolunda Bir Ornitorenkle Bara Gider okuyan var mı arkadaşlar?

10/18/2010 15:33:00

şu sıalar okuduğum birkaç kitaptan biri, çok keyifli

Ynt: Platon Bir Gün Kolunda Bir Ornitorenkle Bara Gider okuyan var mı arkadaşlar?

10/18/2010 15:35:00

Bende nette gördüm. O zmann hemen temin edip okumalı. teşekkürler

10/18/2010 16:46:00

derya ben okumustum, buyuk kitaplari baslgi altinda yazdigim yorumu kopyaliyorum: ben en son platon bir gun elinde bir ornitorenkle bir bara girer adli felsefeyi mizah yoluyla anlatmaya calisan bir kitap okudum. yarisi fikra kitabin. cok kolay okunuyor, biraz felsefe koklayip biraz gulmek icin iyi olabilir ama cok iyi bulmadim ben.

10/18/2010 17:22:00

Banu  en her türden kitap okumayı severim.Pardon şu aşk meşk kitaplarını hiç sevmem. kitabım yok okumaya netten araştırayım dedim bunu gördüm. yorumlar iyi genelde. Peki senin okuduğun ve güxel bir kitap var mıdır? bikaçtane almam gerek

10/18/2010 17:47:00

şu başlığa baksana, burda ben de başkaları da kitap önermiştik. http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/921d97b8-b181-406e-ad19-9dae00c43463/1/buyuk-kitaplari

ornitorenk şeysini belki seversin. sadece felsefeyi öğrenmek anlatmak için yeterli değil, ne için okuduğunla ilgili, rahat okunuyor o kesin, eğlenceli sayılır yani.

10/18/2010 17:50:00

banu ben kitapları 2ye ayırıyorum: yol kitapları ve keyif kitapları.İşe giderken elimde kitap olmalı çok alıştım yolda okumaya sıkılıyorum yoksa.Ama öyle ağır bi kitapta olmamalı ki arada  bırakıp bırakıp okuyabileyim.Keyif kitapları ise akşam bebeyle kocayı uyuttuktan sonra yatağa uzanıp içime sindire sindire okuduklarım. bu kitabıda yol için uygun görmiştüm:))

10/18/2010 18:09:00

çok iyi düşünmüşsün, yürürken bile okunur :))

10/18/2010 18:13:00

dimi dimi bende öyle bi izlenim bıraktı. Bu arada linke baktım(bende yazmışım). bişe çıkmadı ordan en iyisi yarınd&r a bakmak galiba:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...