bok kokusuuu

04/27/2011 01:11:00

gecenin bi yarisi bizim kiz uyurken bi koku bi koku uyandim esimi de kaldirdim kalk dedim kizin altini degistirmemiz lazim bu halde uyuyamaz diye. neyse uyku sersemi loş kirmizi isikta gözlerimiz hala kapali :) actik uyuyan hanimin poposunu, altini silicez hoop esim cekti alttan bezi popo temiz ya normalde cekerken hemen altina koyuyoruz ne olur ne olmaz diye tabii uyku sersemi hic aklimiza gelmiyo bu :) ben yeni bezi araniyorum bi taraftan kokular devam ediyo ay dur falan derken bi baktik bizim kiz ben yeni bezi koyana kadar bi posta daha kaka yapmis bizim yatagin ortasina! yorgani attik banyoya da koku butun gece birakmadi bizi :)) sabah aynen nevresimleri, koruyucuyu makineye... bu kadar minik bi seyden boyle koku cikar mi? cikar...

Ynt: bok kokusuuu

05/13/2011 22:08:00

evlat kokoooru mis kokoooru  =)

05/13/2011 22:38:00

ahahaahah dimiiiiii??

05/20/2011 15:48:00

:))) ne fena kokuyor.. :)) ne yedin oğlum diyorum böyle...

05/20/2011 21:51:00

bu kadar kucuk cocuktan bu koku ahahahhaa :)) bizdeki yorum da bu :)

05/30/2011 11:25:00

çok komik yaaa :)))

05/30/2011 11:27:00

gerçekten ya yoğun bir koku...nasıl desem fenaa çookk fena :)) ama ben seviyorum ya..oğlumun altını temizlemeyi,o kokuyu falan... :)))

08/27/2011 22:13:00

geçen sabah 4 buçukta 15-20 dakka arayla 3 kere altını deiştirdim oğlumun ya gece mi daha çok kokuyor yoksa gündüz de aynı da biz mi anlamıyoruz anlamadım ama şu wc eğitimine başlamak lazım sanırım yavaştan bööle nereye kadar cnm? :)) gitsin yapsın kendisi koca adam oldu elini kolunu kaldırıp söylenmesini biliyo istediği bişiy olmazsa:D

09/08/2011 16:19:00

Benim kızım da yaptığı zaman bezin hakkını verir. Süper koku da cabası tabii. Hatta kız kardaeşim şaşırdı abla bu kadar küçük bebek bu kadar yapar mı yaaa. Bu koku neee yaaaa... Evet ben de bu kokuyu dahi sevenlerdenim. Ne güzel sağlıklı yapabiliyor diye...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...