eşim şehir dışında çalışmak zorunda.

<123>

Ynt: eşim şehir dışında çalışmak zorunda.

09/01/2012 18:11:00

Ben kanadada 8 ay yalniz kaldim esim turkiyeye gitti kardeslerine yardim etmek icin ve kanadada kimsem yoktu. Cok yiprandim. Ustelik maddi hedeflerimiz de yoktu, getirisi de olmadi. Bir ara 2,5 ayligina tukiyeye geldimse de kocami cok goremedim. Sizin gibi ask mesajlarimiz olmadi. Genelde ben hircinlastim. Kavga ettim. Dondugunde birbirimizden nefret eder gibiydik, 2 yabanci gibi ama aslinda sevgimiz hic bitmemisti, nitekim eski halimize donduk. Anlatmissin ya kamerali konusurken babasi cak diyor... Aynisini kizimla sedo da yapiyordu. Cok olgun bir kadinsin boyle devam et bence... Sitem etmek kavga etmek hic bir ise yaramiyor. Ustelik benim yanimda bana yardimci kimsem yoktu" cok zordu ama bitti...

09/01/2012 23:07:00

Canım ben bodrum konacıktayım merkeze çok yakınım.... bahsettiğin otelide gayet iyi biliyorum :)  elimden ne gelirse yapmaya hazırım merak etme.. :) daha detaylı konuşuruz seninle....

09/02/2012 09:29:00

saolun kızlar her yorum nasıl olursa olsun insana bişey katıyor burda.
   yalnız yağmurun sesi (ismini bilmiyorum henüz) hüsniye benim adım.
bizim işimizde bikaç ayda gidişat belli olmaz.ne kadar başarılı olsanda sektörde kış durumu geleceğini planlar malesef (turizmciyizde)
     antalyada oturan bazı arkadaşlar, turizmde çalışan bütün arkadaşlar bilirki mart nisanda başladığın bir otelde devamlı çalışma ihitmalin, bazen kasıma aralığa kadar belli olmaz malesef, biz bi şansımızı denedik diyelim. olmazsa sağlık olsun olursada fena olmaz hani. hem zaten bodrum tatil sezonu, antalyaya oranla çok daha kısa ve sektörün kalbi antalyada atar. dolayısıyla iki ucu keskin bir bıçak sanki durum.eşimde lojmandan yararlanıyor, bizim bu yaz boyunca yanında olmamız işimizi zorlaştırırdı sadece.
gitmesede acaba daha iyi olurmuydu veya keşke gitseydim der miydi diyorum' derdi heralde.ben bana göre bana düşeni yaptım, başıma gelecekleride biliyordum az çok. en azından onun yanında olan eş oldum herşeye rağmen.( manevi olarak)

şimdi kurulu düzenimiz antalyada, eğer devam ederse bodrumda yanında olacağız, etmezsede zaten adres belli. aslında en başta buraya yazarken insanlar gönderme desin, beni yüreklendirsin istedim. ama gerçekçi yaklaşanlar yada çevrem, yada iç sesim diyelim beni buna etti. kader de diyebiliriz heralde:)
zaten büyük aşkları özlemler büyütür, küçük aşkları özlemler bitirirmiş. ekim sonu gibi kavuşma hayallerimiz var. bakalım.

09/19/2012 10:34:00

İnsanı en çok yoran şey belirsizlik bence.  Olu mu olmaz mı, olursa nasıl olur soruları insanın beynini kemiriyor. Hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah. Kavuşana kadar allah sabır versin.

09/19/2012 18:16:00

ben eşin iş için nereye gitmesi gerekiyor ise gitsin diyenlerdenim. neticede mali durum, bebeğinin geleceği için önemli. bizim babamız 1,5 yıldır işsiz, uzaya gidecem dese gıkım çıkmaz.

09/20/2012 10:45:00

hay allah ,üzüldüm emine hanım:( bir an önce gönlünüzdeki işe kavuşursunuz inşallah..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...