koşma modundan yürüyüş moduna nasıl alınır?

09/04/2010 15:38:00

evde sürekli hareket halindeyiz ve gün içersinde mutlaka 1 yada 2 kez dışarıya parka, alışverişe vs götürüyorum.. evde biraz idare ediyoruz fakat dışarıda koşan ve bağıran bir çocuk arkasından koşmaktan ben oldukça yoruluyorum,  eve gelince de dermanım kalmıyor...
         oğlum yürümeyi bilmiyor diyeceğim neredeyse, çünkü sürekli bir koşturmaca içersinde...bu dönem çocuklarında bu spesifik bir durum mudur? yoksa benim oğlumdamı bir sorun var?
         bazen düşünüyorum bir düğmesi olsada koşma modundan yürüyüş moduna alsam diye....bu konuda deneyimlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Ynt: koşma modundan yürüyüş moduna nasıl alınır?

09/16/2010 12:09:00

umarım o günler çabuk gelir...

Ynt: koşma modundan yürüyüş moduna nasıl alınır?

09/16/2010 12:58:00

Ylniz degilsim kanca. Bizde de durum ayni. Bizim bizdik 10.5 aylikken yurudu ve yurumeye basladigi gunden beri kosuyor. Disari ciktigimizda sevinc cigliklari atarak kosuyor, o heyecanla onune cikanlara carpabiliyor. Arabasinda oturmak istemiyor surekli bir idil idil kendim kendim seklinde.  Babasiyla pediatre'a soralim normal mi hiperaktif mi diye dusunduk ama dun biraz kitap karistirdim bu yaslarda normalmis. Dugmeye kendisi basacak bir noktada, bize de onu beklemek dusuyor:-))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 arası olanlar buraya

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...