Oğlum için akülü araba arıyorum

<123>
12/04/2011 16:11:00

İstanbul içi tercihimdir..kargoya bir dünya para vermek istemiyorum....elinde olupta satmak isteyenler..........

Ynt: Oğlum için akülü araba arıyorum

12/04/2011 18:10:00

canım bazen fırsat sitelerinde indirimde oluyor. gördüğümde sana da haber vereyim. ben de yaza istiyorum bir tane. işyerinde sürsün diye :) umarım içine sinen bir tane bulursun en kısa zamanda.

12/04/2011 18:58:00

teşekkürler canım...bende yaza istiyordum ama bizimki ne zaman görse deli gibi peşinden gidiyor..o yüzden erken almaya karar verdim...pek anlamıyorum ne iyidir ne değildir ama almışken uzun süreli sağlam bişey olsun diyorum....görünce haber verirsen çok makbule geçer...:))

sevgiler 

12/09/2011 09:33:00

http://www.markapon.com/firsat/mini-cooper-akulu-araba/1371

Çok şeker bişey biraz daha inceleyip sanırım bunu alıcam oğluma..siz ne dersiniz

12/09/2011 09:40:00

canım zaten bu fiyatlarda bu araba biraz araştırsan daha uyguna bile bulabilirsin

12/09/2011 09:44:00

Arzuya katılıyorum aşağı yukarı piyasa fiyatında...Benimde aklımda yaza alıcam inşallah ama iyice bir görüp araştırmam lazım..Acele etme bence:)

12/09/2011 09:47:00

Lütfiye biz geçen yaz aldık ama bizimkiler küçük daha anlamıyorlar 3 yaştan sonra daha iyi bence. Biz koca şeyi parka taşıyoduk biraz binip bırakıyodu ve sonra parktaki çocuklar biniyordu devamlı bizde onu taşıdığımızla kalıyoduk :) biraz daha beklemeni tavsiye ederim henüz pedal gaz olayını tam anlamıyorlar yaş itibariyle.

12/09/2011 09:49:00

nihal ben kıza uzaktan kumandalı alnmıştım 2-3 kere bindi malum durumlardan ötürü alırken çocuk büyükde olsa uzaktan kumandalı daha avantajlı gibi sanki baya bir eğleniyordu ada

12/09/2011 10:26:00

teşekkür ederim adaada aynı araba gerçektende aynı anda farklı bir yerde çok ilginç :))uzaktan kumandalı nasıl sence kullanışlı oluyomu?

12/09/2011 10:28:00

uzaktan kumanadalı nasıl oluyo hiç bilmiyorum çocuk biniyo anne baba mı kumanda ediyo? link varmı? akülü araba varken 2.birtane almam gerçi zaten yeni evde yer yok apartmanın ardiyesine kaldırdık arabayı mecburen.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...