Bugünkü aktivitelerimiz...

01/12/2011 18:08:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

01/13/2011 08:23:00

tv izlemeyi en az 2 yaşına kadar önermiyorlar her ne kanalı olursa olsun. hareketli nesnelerin fazlalığı, 2 boyutlu olması ve tek taraflı 1 iletişime yl açmasından dolayı söylüyorlar bunu. ama 10 dk dan zarar gelmez herhalde...

01/13/2011 08:28:00

ben de oyun oynarken bazen bunalıyorum.

en sevdiği oyun benim karsışında flarımla danslar yapmam. spor da oluyor ama yoruluyorum bazen.

yatağa yatıp awizemize bağlı fları çekip ışık oyunları yapıyorum ona.

oyun halısıwari 1 park yatagımız var kısa süre onda takılıyo.

meme keyfi yapıyoruz, uyukluyoruz memede. aklıma bunlar geldi şu anda.

01/13/2011 08:39:00

kaynak : blogcuanne

01/13/2011 08:41:00

bizde oda oda gezmeyi seviyoruz:) özellikle ablamızın odasına bayılıyoruz:) iki üç tane hareketli ışıklı sesli oyuncak aldırdım eşime onları çalıştırıyorum yerde geziyor onları takip ediyor heyecanla:) büyükten kalma bir mini hayvanlar orkestramız var onu çok seviyor kendi bastırıncada tuşlara ses çıkıyor baya alıştı,benim konuşmama hayran zaten,bana aşık galiba:))) bağıra çağıra oynaşıyoruz hergün ben pek sakin sevemem de:))

01/14/2011 20:36:00

8))) kolunu molunu cıkarma kızın bak sona farketmezsinn. 8)

01/14/2011 21:44:00

valla rita çok haşin seviyorum,ama hoşuna gidiyor::)) yatakta yuvarlanıp duruyoruz havalarda uçuyoruz::))) ancak öyle doyuyorum yoksa ıssırasım geliyor:) ama akşamlardan nefret ediyorum mızır mızır hala düzelemedi akşam:(( gıdıklanmaktan huylanıyordu şimdi şimdi onada gülmeye başladı

01/14/2011 22:24:00

Ben agucuk gucuucktan farklı bir aktivite yapamadım benimdiğeride çok küçük olduğundan sürekli kıskanıyor ve hırçınlaşıyor sanırım kreşe başladktan sonra küçüğümü svebileceğim

01/15/2011 10:27:00

yavrum oda küçük daha , benimki büyük olduğundan mı huyundanmı hiç kıskanmıyor şimdilik, kurban olurum sana diye seviyor:) ama konuşmaya başladığından beri kardeş istiyordu,dualar ediyordu, bi düşük yaptım baya sarsılmıştı, bundanda sürekli korku içindeydi hamileliğimde kardeşim ölecekmi yine diye, deli gibi seviyor şimdi, oda baya seviyor galiba sürekli laf veriyor ablasına, ikisinin de çenesi düşük :)) büyük sürekli konuşuyor küçükte ağğğuu aağğuu diye laf veriyor ona, bayılıyorum o hallerine:)

01/15/2011 23:08:00

Ayy mihircim kıyamam ben ona.Eee nede olsa kız çocuğu daha duyarlı ve sevgi dolu oluyor.Bugün ,oğuz içingymbroee'ye gittik kızçocukları oyuna katılırken erkekleri zaptetmek çok zor oldu.Öğretmen bile dedi erkek çocuk farklı olur diye.Bide yaş farkı var bayağı kıskanma duygusu kalmamıştır

01/17/2011 11:46:00

anneler benim kuzucuğumda büyüyor.. dün emziriyorum emmeyi bıraktı benimle konuşmaya çalışıyor.. ee agularımız başladı...yarım saat konuştuk sonra emmeye devam etti.. konuşmaya çalışması o kadar tatlı ki.. Rabbim iyiki bana bebek nasip etmiş.. olmayanlara da nasip etsin inşallah..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...