Bugünkü aktivitelerimiz...

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

06/02/2011 09:20:00

bugün kızımın yazlıklarını çıkardım bir sürü küçülmüş ve kışlık kıyafet kaldırdım.küçülmüş kıyafet kaldırınca çok seviniyom kızımın bnüyüdüğünü görüyom

06/05/2011 21:04:00

cumartesi ve pazar günü kızım ve benim için yoğun geçti. cumartesi öğleden sonra çarşıda gezdik. kızıma oyuncak aldım.. pazar anneanneye gittik ordan carefour' a gittik saat 21:00 ' da evdeydik..

06/11/2011 20:21:00

adaş eğitim seti ne ki...link varmı..nasıl neler var..

11/22/2011 21:50:00

ha hay...nostalji yapayım dedim....:)

hey gidi günler hey....şimdi neler yapıyorsunuz sıpalarla....ben çok yorgun gelliyorum....konuşmaya halim kalmıyor...:(

nelerle vakit geçiriyorsunuz  fikir alayaım....en azından ne yapayım diye düşünmeden direk uygulamaya geçeyim ;)

11/22/2011 22:11:00

ne isterse:) daha çok evi gezmeyi tercih ediyor.bir de küp oyuncalar. kutucuklar yani şekil bulmaca

11/22/2011 22:16:00

turkuaz biz niye arkadaş değilmişiz...:)

aktivite kulesi var ona takılıyor...bu gece uyumadan önce plastik bir kap içinde küçük topla evii turladı durdu yatana kadar...düştü kalktı tekrar düştü topu koydu kabın içine....ne yapmaya çalıştığını anlayamdım....

11/22/2011 22:25:00

Naz da öyle bişilerin içine bişi koyma oyununu çok seviyor. ben hiç karışmıyoruz aylardır oyunlar oynar kendi kendine. beni dahil etmek isterse oyuncağını uzatır ozaman girerim devreye:) yetiyor kendine şimdiden

11/22/2011 23:23:00

ocağın düğmelerini çevirmek, vantilatörü sallamak, priz koruyucuyu parmağıyla zıplatarak çıkarmak, bilgisayarın arkasındaki kabloları çekmek, tencereleri çıkarıp kepçeyle tam tam yapmak:)))))))

11/22/2011 23:27:00

:) evde eşya kalmadı valla benim.habire veriyorum.yarın da gümüşlüğü verdim bir tanıdığa onu gelip alacaklar:)

11/22/2011 23:36:00

:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...