Bugünkü aktivitelerimiz...

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

01/17/2011 13:22:00

amiiin...bizimki de emdikten sonra konuşmaya bayılıyor...sanki bişeyler anlatıyor bana bayılıyorum o hallerine...

01/17/2011 14:32:00

Amin kızlar amin.Ballı lokma tatlsı onlar.Benimki birde ağzını açıp dilini yamultuyo gülüyomuş güya.

01/19/2011 13:11:00

Allah hayırlı sağlıklı ömür versin hepsine. benim kız neredeyse kahkaha atacak baya  baya  ıhı ıhı diye gülüyor genizden geliyor:) kucağımda hafif havaya kaldırıp birden yüzümü gösterince bayılıyor gülmekten:)) aniden görmeyi seviyorlar deneyin derim:) birde yatarak kucağımda emekletiyorum kendim destek veriyorum tabi hafif havada tutuyorum yüzüme doğru gelmek hoşuna gidiyor:)

01/19/2011 19:17:00

Mihir sanırım ilk çocuktan tecrübeli olduğumuzdan onların hoşuna ne gidecek bilebiliyoruz.Şöyle bakıyorumda aşağı yukarı aynı şeyleri yapıyoruz.Benimoğlumda yatar vaxiyette elleriyle gözlerimi kapatıyorum sonra açıyorbum ceee yapıyorum kıkır kıkır gülüyor.

Heee bu arada benimki gıdıklanmaya da başladı.Banyo yaptırırken süngerle koltuk altı ve ayaklarına sıra gelince katıla katılla gülüyor.

01/20/2011 11:29:00

bnde mihri79 gibi haşin seviyorum biraz hem onun da yorulması için iyi oluyor, spor yapmış oluyor. bizde oyun halısında vakit geçiriyoruz 10-15 dk dönenceye takılıyoruz. benim kuzum da evde gez meye bayılıyor. en cok boy aynamızın önünde vakit geçiryoruz. olmadı ana kucağında oturup kitap okuyorz. totoşumuzu kirliyse onu yıkıyoruz:)

02/02/2011 18:54:00

bizim bugunkü aktivitemiz..alışveriş yapmak...ve aldığımız kitabı evde okumaktı....babası yiğite kitap okudu ve yanındaki müzikleri çaldı...ilgiyle baktı oda şaşırdım..nerdeyse yarım saat kitapla oyalandılar....onları izlemek çok keyifliydi..:)

02/07/2011 23:26:00

Serguncum öldüm gülmekten okurken ne güzel anlatmışsın cnaım ya

02/09/2011 14:06:00

bugün kızımın huysuzluğundan aktivite maktivite hak getire yani...

02/10/2011 05:04:00

Kızlar ben şimdilik büyüğü ile ilgileniyorum.Yağızda zaten kucaka bize katılıyor.Doktorumuz Yağızın aktiviteye değil sevgiye Oğuzun da aktivite ve ilgiye ihtiyacı var dedi:((

02/16/2011 12:00:00

şu hikaye kitapları kurtarıcım oldu diyebilirim.ana kucağında tepişip duruyor,tüm çabası kalkmak ya da annesini tav edip kucağına aldırmak.ama yemezlerrr dedim:).başladım hikaye kitabını okumaya.iyi adapte oldu ben de rahat ettim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...