Bugünkü aktivitelerimiz...

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

03/27/2011 20:03:00

Durucugum ilk defa parka gitti. Hem de annesiyle babasının büyüdüğü Kuğulu Park'a (ANkara).
Kuğuları ve kuşları izledi, şaşkın ve heyecanlıydı, sonra arabasında uyuyakaldı 45 dk. uyudu anneside açık havada kahve içmenin keyfini hatırladı......

Evde annesinin bebeklikten kalan renkli topuyla oynadılar, hem eliyle topu annesine attı-yani itti* hem de annesi ayakta tutunca ayağıyla vurdu.... çok eğlendik....

03/27/2011 21:11:00

Ne demek selmacım birbirimiz için varız.Ben uyuduğu zaman sadece arabasının üstünü kapatıyorum.Temiz hava alsın diye penceremizvar biizim orayı açıyorum ama uyanır uyanmaz yine fora.:))

Thumicim kuğulu parkı çokmerak ediyorum Ankaraa gelince orada buluşmaağırlarız artık sen ne zaman döneceksin

03/28/2011 05:26:00

biz hafta sonu çok yoğunduk... cumartesi kütahya' ya eşimin teyzesine gittik.. beyza nur' un ilk şehir dışına çıkışıydı.. çok rahat yolculuk yaptık.. kızım arabada hep uyudu.. annesini hiç üzmedi maşallah :)) akşam geri döndük..

pazar günü misafir ağırladık babaannemiz ve halamız ailesiyle geldi.. onlara ikramda bulun sonrası onlar gittikten sonra beyza nur' u yıkadık ve uyuduk.. 

bizim iki günlük aktivitemiz.. :)

03/29/2011 22:04:00

Biz bugün aktivte olarak temiz hava aldık dışarıda sonra evde bol bol temaslı oyunar oynadık.Güldük koklaştık. Doktorumuz bu ay için bebeği sürekli yüzüstü yatırmamızı önerdi yarım saat o şekildekaldık.Sinirlenince kalktık.Sonra gıdıklamacılık ve saklanbaş oynadık:))))

03/30/2011 12:48:00

bizde dün parka gittik bir sürü çocuk vardı onları izleye izleye uyuduk.:)
bugunde doktora gittik...nasıl oyunlar oynayalım dedik...göz teması kurun ve konuşun şarkı söyleyin dedi...zaten bunu çok yapıyorduk da...bende kendiimze şarkı seçtim bugun.....

bir şarklısn seeennn ömür boyu süreceeekkk.....nasıl....:)

03/30/2011 12:49:00

:)))harikaymış....biz de dün gezmedeydik....bizi niye parka çağırmadınızzzzzzz :( :))

03/30/2011 13:10:00

aaaaaaa..valla nihat sami banarlı iöo oradaki parktaydım...yakınmı sana....ama başka parkta olur...nede olsa mahallemizde park bol..:)

03/30/2011 13:19:00

:))) park bol evet.biz de dün parka gittik.atakent te bebk dünyası var ya oraya çıktık çorap ve önlük aldık.önlük yetişmiyor.sonra 1-2 markete uğrayıp eve döndük. 1 saati bulmuşuz iyi oldu valla.havalar ısındıkca buluşalım isterim ben.ne dersin

03/30/2011 13:21:00

Yiğit 2010 oğlumla benim şarkımız da aynı

03/30/2011 13:31:00

bizimkini öyle sakin şarkılar kesmez,ali baba bababa:)))ama çıldırarak söylicen:))hayvan seslerini gerçekmiş gibi filan,bayılıyor ya ne anlıyosa:))ninni olarak doğaçlama yaparım ben,ezgiye hamileyken şiir yazmıştım onu söylerdim ninni olarak bunada doğaçlama aklıma ne gezilirse,bi melodi tutturdum kendi kendime:)seviyor alıştı,sakin olarak benim annem güzel annemi söylerim sürekli ilk önce anne desin diye:))))ezgi sıpası baba demiştide:(((kızım anne diyince ba  ba derdi,kızım annane deyince de  de derdi abartısız:))benim kızlar erkekçi :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...