Bugünkü aktivitelerimiz...

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

03/30/2011 13:34:00

bizimki de ninniyi sevmez.ben çok istedim sevsin dinlesin diye ama hiç sevmiyor.türkülere ve marşlara bayılıyor.uyku şarkılarımız; zeytinyağlı yiyemem aman ve 12 dev adam.onun dışında tüm çocuk şakılarına bayılıyor.eskiden trend;küçük kurbağaydı.şimdi arı vız vız ile küçük kelebek

03/30/2011 13:36:00

elfpnrckr ne güzel....güzel şarkı dimi...şimdi daha anlamlı....yıllar geçse bitmeyecek bende sevgin....:)

özdenim neden olmasın.....bebe dünyası he...nezamandır gitmedim bir ziyaret edeyim..:)

03/30/2011 13:37:00

hahayt:)zeytinyağlı yiyemem amanı söylerken kameraya çeksene noolur:))):)))))bu cadılar neler yaptırıyor:))))türkü elada seviyor ama çocuğu depresyona sokarım diye korkuyorum:)çok acıklı bakıyor bazen,bi kere doğaçlama ninni söylerken tutamadım kendimi ağlamaya başladım bi yandan söylemeye devam bir baktı bana sanki anladı ama nasıl gözlerini hiç ayırmadan hayretle bakıyor anlatamam

03/30/2011 13:38:00

bi ziyarte et bakalım :)

03/30/2011 13:40:00

mihri benim annem güzel annem..doğduundan beri ninnimiz bizim....ama sözler uyduruk..benim oğlum yiğit oğlum diye başlıyor gerisi hayal gücüne bağlı..:)

akşam helvacı helva şarkısnda gülmekten nefesi kesilddi...:)gece gece epey hareketliydik...:)

küçük kurbağada alt açma melodimiz..:)

03/30/2011 13:42:00

helvacı hangisiymiş kı ben bilmiyor, um yazacaktım hürrem geldi aklıma:))))sülüman bu akşam varmı yeni bölüm gören oldumu tanıtım?

03/30/2011 21:22:00

Ayy ben şimdi okullu olduğu yada istiklal marşını söylüyorum ninni sayılmıyor ki onlar

04/01/2011 14:54:00

ne güzel dilek benim hiç aklıma gelmedi bu bak tüh:( bizim bugünkü aktivtemiz aşı oldu:(((3 tane birden yedi kuzum,bide ağızdan damla. zorla uyuttum şimdi.

04/01/2011 21:40:00

kıyamam ela ya.şimdi nasıl annesi.rahat uyuyor mu

04/02/2011 06:37:00

gece fena değildide,sabah ne olduysa mamayı ve mideyi komple boşalttı yatak yorgan kalmadı peşine bi daha mama yaptım onunda hepsini olmasada çoğunu çıkardı şimdi uyuttum bakalım kalkınca kahvaltı hazırlıcam inşallah kesilir onuda çıkarırsa bi acile götüreyim diyorum,ilk defa böyle oluyor ateşlenmedide,kutuktan sonra kafası sıcaktı ama ateşi yoktu,anlamadım ne oluyor,ağırmı geldi acaba 3 aşı bi damla,yada akşam ev aşırı sıcaktı bi çıtçıtlı badyle gezdi üşüttükmü acaba?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...