Bugünkü aktivitelerimiz...

Ynt: Bugünkü aktivitelerimiz...

04/02/2011 10:21:00

ah kuzucuğum mihri fazla yedirme emiyorsa sadece emzir. bakalım o zaman nasıl olacak..

04/02/2011 19:00:00

Çok yedirmişsin mihrcim miadesi almamıştır

04/02/2011 21:56:00

emmiyor hayatım artık 2,3 hafta oldu tamamen bırakalı,uyandıktan sonra azar azar yedirdim çok şükür tekrarlamadı,iyi şimdi:))

04/03/2011 12:55:00

mihri geçmiş olsun...

Bugün top oynadık, otururken eliyle itiyor, iki eliyle yakalayıp yemeğe çaılışıyor, ayakta tutunca da sağ ayağıyla vuruyor.

Emekleme arkadaşımızı yakalayıp, yemeğe çalıştık. Gazete okuduk beraber.

Ben elma yerken öyle bir baktı ki kendisine de 1 dilim rendeleyip suyunu içirdim, çok sevdi. (Ek gıdaya geçmedik henüz ama ben bi kaç kere elma verdim bayılıyor...)

Sağa sola yuvarlandık....

Benim annem güzel annem beni al kollarına, kucağında salla beni ninniler söyle bana diyerek.... uyuduk

04/03/2011 22:17:00

Ana emeyi bıraktımı çok üzüldüm ya belki yeniden başlar inşallahta başlar daha çok küçük çünkü.

04/03/2011 22:17:00

Uyuma aktivitesine biz daha geçemedik:))))

04/04/2011 05:38:00

saol thumiciğim, ya bıraktı epey oluyor,zaten sabah uyandığıda emiyordu sadece onuda kesti

04/06/2011 15:08:00

benim de maalesef 4. aydan sonra sütüm kesildi. simdi sadece mama+ek besinlerle devam ediyoruz.
benim kızım cok anneci maalesef:( bazen babasının kucagındayken bile gozumun icine bakıp aglıyor. surekli benim kucagimda dolasmak istiyor. yavas yavas bebek arabasına alıstırdım. biz evin icinde arabayla geziyoruz artık. boylece bakıcısı da ben olmasam bile onu gezdirmis oluyor.
birlikte kumas kitaplardan okuyoruz. daha dogrusu ben resimlere gore masal uyduruyorum, o da sayfaları bi tarafından cekistirip yemeye calısıyor :)
oyun halısındaki kelebkleri koparıp onları da yiyor :) galiba bizim oyunlarımızın cogu Dafnenin oyuncagı yemesiyle bitiyor :)

04/07/2011 08:26:00

Kitapalrdan hikaye yaratmak çocuğun hayalgücünün gelişmesi için çok faydalı bizimde kurtarıcı oyunlarımızdan bknz.

http://emrelerinmaceralari.wordpress.com/2011/03/14/benimle-oynar-misin-anne-kitaplardan-hikayeler-yaratma/

04/09/2011 18:39:00

sabah yedide uyanan efekemal dışarıya çıkmak istedi:))dokuzda yollaradaydık:))kipaya gittiik..uyuyunca eve uyanınca yine dışarı park bahçe dolandık..uyku dışında evde çok takılmadık  aksamın yedibuçuğunda evinyolunu bulduk...evde tutabilene aşk olsun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...