Lale&Serdar'ın Duru Bebeği bugün sürpriz yaparak biraz erken aramıza katıldı :D

07/28/2010 10:39:00

10 ağustos 2010'da sezeryan ile dünyaya gelmesi beklenen "Duru bebek" bugün yaklaşık 11:30 gibi Ankara'da dünya ya geldi. Mutluluklar, uzun sağlıklı bir ömür dilerim.

Ynt: Lale&Serdar'ın Duru Bebeği bugün sürpriz yaparak biraz erken aramıza katıldı :D

07/28/2010 10:51:00

ayyy bak gözlerim doldu şimdi benim kızda erkenden gelince şok geçirmiştik ailecek
sakin sakin anne baba oluyo böle şeyler dr yanlış hesaplıyo yumurtlama dönemini :)

hoşgeldin sabırsız Duru kız aramıza , anneni iyi em, çok uyuma, gazında az olsun
kokladık seniii taaaa istanbullardan

Ynt: Lale&Serdar'ın Duru Bebeği bugün sürpriz yaparak biraz erken aramıza katıldı :D

07/28/2010 11:49:00

tebrik ederiz...

sütler, uykular bol olsun, gazlar hiç olmasın .....

07/28/2010 11:51:00

Hoşgeldin kızımın adaşı:) Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum sana........

07/28/2010 12:28:00

Tebrikler! Sağlıklı , mutlu ve huzur dolu  bir hayatın olsun Duru bebek! Sevdiklerinle ve sevenlerinle hep birlikte inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tebrik ederiz...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...