Çalışan anne

11/24/2010 08:13:00

ben bebeği 3 aylıkken bakıcıya bırakmak zorunda kalan çalışan bir anneyim , kızım şu anada 2,5 yaşında ona yetememek beni çok üzüyor. kızım çalışmamı istemiyor. kahrolası ekonomik nedenler  aramıza girdiği için onunla yeterince ilgilenemiyoruz................. canım kızım allah seni bize bağışlasın seni çoooook seviyoruz.

Ynt: Çalışan anne

11/24/2010 08:17:00

Ahhh canım benm yaabende 3,5 aylık bıraktım :(ve hiç de çalışan anne modunda değilimn hiç alışamadım onsuzluğa şimdi evde hasta ama ben burdayım yanında değilim hele bide sizin ki gibi gitme kal diye ağlarsa halim ne olur bilmem ama dediğiniz gibi keyfi değil ki herşey onalr için mecburuz çalışmaya hayat şartları işte :(

11/24/2010 08:18:00

üzülmeyin.bende çalışan anneyim sizi çok iyi anlıyorum bizim yapmamız gereken kısıtlı olan vaktimizin tümünü evladımızla geçirmek akşamları onunla geçirecegimiz 2-3 saatte onlara verecegimiz ilgi-sevgi belkide bütün günün sıkıntısını alacak ,elimizden geldigince pozitif düşünmeliyiz yoksa hayatımız çekilmez olur..

11/24/2010 15:51:00

Bende çalışan bir anne olaraktan kızımla yeteri kadar zaman geçirememenin verdiği sıkıntıyı yaşıyorum.Akşamları işten gelince ev işlerini bırakıp yatıncaya kadar onunla oynuyorum.Yorgun olduğumda bazen sinirlerime hakim olamayıp bağırıyorum.Ozamanda vicdan azabından ölüyorum :(( Ama onun geleceği için çalışmamız gerek.

11/25/2010 15:24:00

arkadaşlar derdime ortak olduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Biz çalışan anneler ,ancak birbirimizin derdinden anlayabiriz. Sorunlarımızı paylaştıkça yavrularımıza  daha iyi ebeveynler olucağımıza inanıyorum. Elbette günün birinde bu fedakarlığımızın karşıığını görücez çünkü herşeye onlar için katlanıyoruz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...