merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/28/2011 11:06:00

Müge D&R mı dedin:) geçen gün gittik kaybettim kendimi içinde bana kalsa bütün çocuk kitaplarını topluyordum yaş sınırı olmadan:))) iyi ki eşim yanımdaydı da tuttu beni..yavaş yavaş kitapları sindire sindire gidiyoruz;)

02/28/2011 11:07:00

mügecim bende nazara inanırım Allah korusun canım herkesin bebeğini..

02/28/2011 11:14:00

peki..buna ne dersiniz.... dun evden çıkıyordun carrefoura gitmeye ikan ettim eşimi binbir güçlükle. jokerden alınmış bi hediyesi var vakit çok geçömeden değiştirelim küçük geliyor.neyse hazırladım senihayı, kendim giyindim. bağladım anakucağına yani paket yaptım bizim deyimle :)
bindik arabay eşim kontağı çevirir tırrrın tırrın bi ses. malum biz de acemiyiz henüz arabayı 1.5 senedir kullanıyoryz.....komşumuz var kaportacı ona sorduk. tabi ben yüzüm düşmüş bi şekilde eve geldim senihayı soydum (paketini açtım) kendim giyindim eşofmanları. eşim de uğraştı o komşuyla.aküsü bitmiş meğer. ilk defa başımıza geldi. tabi joker de hayal oldu :) bugun bi çılgınlık yapıp taksiyle mi gitsem bebek arabası aşağıda :)))))

02/28/2011 11:16:00

yumurtayı ayrı verince damağına yapışıyor..pütürlü yiyor oğlum ama bu yapışınca yiyemiyor..ekmek üstünde vermeyi deneyim birde yumurta kayısı şeklinde verilebiliyor mu bebelere?tam pişmesi gerekiyor diye duymuştum..

02/28/2011 11:18:00

link için teşekkürler owl.
doğru diyorsun safiye sen söyleyince aklıma geldi söz.
kitap konusunda müge+1    :))

02/28/2011 11:18:00

bizde dün bowlinge gittik biz çok severiz oğlumuzda yüksek ses müzik ve top seslerinden rahatsız oldu önce sonra alıştı..tabi kocam bıdı bıdı yaptı yüksek sesli yerlere getirmeyelim bir daha diye:)

02/28/2011 11:24:00

Mügecim , eğer aklındaysa kitapların isimlerini yazsana bizlere , malum tavsiye üzerine alınan kitaplar iyi oluyor , ben de Arda'ya hobi yayınlarının kuzucuk kitabını aldım , sesli diye sadece meee meee diyo bizim ki :) ben şöyle , masal anlatır , şarkı söyler zannetmiştim kitabı almadan , sizinkiler nasıl ?

02/28/2011 11:26:00

yumartayı tek başına yutmayı ben bile beceremem bu yaşımda illa ekmekle yerim. ateş de böğürdü kaç defa, çıkardı hatta. sonra biraz zeytinyağı biraz da kendi yaptığım peynirden koydum ezdim. bir nevi omlet oldu bıdık için. şimdi güzel yiyor. deneyin derim.

02/28/2011 12:26:00

nasıl yani omlet gibi,püre şeklinde ama di mi?can ın da damağına yapışıyor,yumurta da çok önemli,yumurtasız meyveli kahvaltıyı götürdü bugün ama yumurtalı bulamaç kesinlikle istemiyor.masalcı tırtıl var biz de çok güzel tavsiye ederiz.bir de kumaş kitabımız var renkli hayvanlar ama o tr de satılmıyor.balkabağı veriyor musunuz bebişlere çok çok faydalı.

02/28/2011 12:27:00

http://www.dr.com.tr/products/330756,352397/Ding-Dong-Hediyeler

Yan tarafını kopyamamışlar ama 6 altı tane düğme var. Hikayeyi okurken o düğmelere basıyorsun. Hikayenin ortasında onlara basman gerektiğini söylüyor zaten. Mesela Mikey Mini nin kapısını çaldı. Dingdong kapı zilini çalıyorsun... :))

Bitane de çiftlik hayvanları..at horoz vs vs

Bu sayfada hepsi var : http://www.dr.com.tr/SubGroup.aspx?ca=0&gid=01346 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...