merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/01/2011 15:42:00

Teşekkür ederim Muge1976..
Tavuk konusunda bir not: Ben normalde göğsünü severim.Ama öğrendimki budunda daha fazla demir varmış..Bu yüzden artık budundan koyuyorum çorbasına..

03/01/2011 16:47:00

ya valla napayım koyuyorum yürütece yokza zelihanın dediği gib i hiç bi iş yaptırmıyor wc ye dahi gidemez olmuştuum :((

bu arada tavsiyeleriniz iiçin çok teşk. misafirlerim şimdi gittiler. havuç salatası yaptım 4. olarak :)))malum az biraz dikkat ediyorum yediklerime.
ben çorbalarına henüz tavuk balık katmadım. sadece bi gün kıyma katmıştım onua da pek sevmedi gibi.napcam bilmiyorum. annesütü alıyor. demir için ona güveniyoru..en kısa zamanda ben de başlamalıyım balık tavuk olayına..

merlin bu arada bebeğini sütten kesecek olmana üzüldüm. inşallah sancısız sonuçlanır..
zeliha Kayra nasıl burnu iyileşti mi? canım yaa...allah korumuş iyi ki de kafasının arkasını çarpmamış:((
hepinize iyi bir akşam diliyorum. bebişlerinizi öpüyorumm..

03/01/2011 19:09:00

burun düne göre ii safiyecim ama tam olarak geçmedi tabii,allah korudu yavrucuumu...
senihanın gaz durumu nasıl,biogaia işe yaramıştır umarım
ben de herkese sakin,huzurlu bi gece dililyorum

03/01/2011 19:16:00

tesekkurler safiye

ikinci gun oldu...simdilik sancisiz geciyor bakalim..ama henuz gece sutunu kesmeye baslamadik..

03/01/2011 19:56:00

zelihacım biogaia aslında işe yarıyor gibiydi 1 hafta kullandım ve tamamen iyiydi. dr a götürdüm geçen hafta onu verme dedi reflü ilacına devam etti bir de bronşit oldugunda bi damla vermişti başka dr ondan kullan dedi 4 damla olarak. ve için çok trajik bi yanı meydana çıktı.. bahsi geçen damla ilaç "zytec". 2 kg başına 1 damla olarak öneriliyormuş. bunu gerçek drum söyledi. bronşit olduğunda apar topar gittiğimiz dr ise sabah akşam 8'er damla vermişti. bi kaç gün vermiştim bebeğim her an uyukluyordu ben de kestim tabi. durum bu................................. güvenemiyorum drlara :((( bebeklerimiz deneme tahtası değil ecza deposu hiç değil :(((

03/01/2011 22:02:00

Bizim babamizin isi var bilgisayarda bu aralar ben katilamiyorum beren de biraz huysuz bu aralar anca arslarda yorumlari okuyorum.biz de yurutec almadik alsam sevecek gibi dolasmaya bayiliyor hicbir yerde duramiyor mama yedirirken cok zorlaniyorum cunku oturmsk istemiyor mutfaktaki hersey oyuncak bizim icin.

03/02/2011 06:34:00

şimdi iş yerinde kaçak göçek doktorum programını izlemek için hazırlıklarımı  yaptım:))eee ama konu bebek beslenmesi.

03/02/2011 07:18:00

onemli noktalari not ederiz 

03/02/2011 07:25:00

merlin,sütün olduu halde kesmek durumunda kalmana üzüldüm:(( umarım senin içinde merlin içinde sıkıntısız bi bırakma olur..

03/02/2011 07:52:00

tesekkurler zeliha..umarim...simdi de doktorum programini izliyorum..icim daha da aciyo!

blogumda yazmaya basladimher gunumuz nasil geciyor diye..merlin simdilik rahat gidiyor gibi..asil zorluk bana..manevi zorluk

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...