merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/02/2011 11:36:00

evet mibrim doktora götür. kaanında bacağında 50 kuruş büyüklüğünde bir döküntü vardı dr.gittik krem verdi ve şükür geçti.

03/02/2011 11:46:00

geçmiş olsun simden ve mibrim inşallah besin allerjisi değildir..

03/02/2011 12:15:00

efruz Can biberon almadığı gibi suluğa da tepki vermeye başlamıştı son zamanlar,ama babası dahiyane bir çözüm bulmuş.şişeden suyu suluğa boşaltıyor Can bakıyor bu arada,sonra kaşıkla su içiriyor,böylece bizim düdük makarnası içinde su olduğunu anlıyor,sonra kapak kapatılıyor.Can ağzına götürüyor lıkır lıkır içiliyor.Bunların hepsi bir alem ne diyeyim:)

03/02/2011 13:04:00

sercan da ne biberon ne suluk hiç bişey almıyor su içmiyor bebe çayı yapıyorum 5cc içiyor okadar.iştah yok ek gıdaya geçtiğimizden beri alışamadı.bugün hiç bişey yemedi mız mız açlıktan ağlıyor ama yemiyor neyapcağımı şaşırdım neden yemezler anlamıyorum.çok üzülüyorum umarım yer:((((

03/02/2011 13:10:00

Efruz çok zor bir durum.. bebeğinin beslenmek istememesi.. Belli ki bi huzursuzluğu var....
Uykulu halde de almıyor mu biberonu? Ya da mesela aklı başka şeydeyken elinde oyuncak varken.. ya da ne bileyim babytv izlerken..maksat yemeğe konsantre olmasın....oyalansın başka bir şeyle o anda...Müzik aç değişik ortam yarat, Tv aç..çizgi film koy..dikkatini yemeğe değil de başka bir şeye yönlendir....
Beslenmesı şart yaaaa...Baksana bangır bangır demir ve süt diye bağırıyor herkes ....

Müge teyzesi gelecek söyle ona !!!!

03/02/2011 13:12:00

en sevdiği yiyecek hangisi onu versen mesela,muhtemelen dişten dolayı mızmızdır.yemeyince hepimiz çok üzülüyoruz biliyorum ama zorlamak da daha beter yapıyor,anne sütü alıyor mu onla devam etsen bugünlük.

03/02/2011 13:18:00

efruz işin gerçekten zor. iç mi sevdiği yediği bir şey yok varsa söyle ona göre hepbirlikte birşeyler düşünelim. bu arada byu ve kilosu nedir? biliyormusun?

03/02/2011 13:23:00

yemeyen bebek çok zor,kendi de anne de yıpranıyo..en sevdii şeyleri denesen yada ben bööle zamanlarda şarkı söyleyerek dikkatini dağıtıp yediriyorum,bazen de emzik veriyorum ağzına emerken çıkarıp mama hemen peşine emziği sokuyorum.böyle böyle yedirdiğim zamanlar oluyo

03/02/2011 13:37:00

Kızlar herkese merhaba, uzun bir aradan sonra burdayım ben de :) Sizlere bir sorum olacak, ilk adeti gördünüz mü ne zaman oldu? Sütünüzü etkiledi mi? Ben il kez 14 Şubatta oldum ve sanki o zamandan beri sütümde azalma var :(

03/02/2011 13:37:00

Kızlar herkese merhaba, uzun bir aradan sonra burdayım ben de :) Sizlere bir sorum olacak, ilk adeti gördünüz mü ne zaman oldu? Sütünüzü etkiledi mi? Ben il kez 14 Şubatta oldum ve sanki o zamandan beri sütümde azalma var :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...