merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/03/2011 12:02:00

Yeşim bugün yarın çıkar. Bi önceki gece hiç uyumaz .. Zaten alışıksın.. Yakında parlak inci tanesi...

03/03/2011 15:51:00

arkadaşlar siz birşey soracağım. nurefşan'a suyunu bazen normal bardakla bazende üç delikli alıştırma bardaklarıyla içiriyorum. ama her halukarda su içerken mutlaka boğazına takılıp öksürüyor çok yavaş bile versem bir yerde mutlaka takılıyor çok üzülüyorum o haline:( siz nasıl veriyorsunuz suyu böyle bir durum yaşayan var mı?

03/03/2011 18:26:00

zeliha benide gUldürdü su mısır koçanı benzetmen :))

Müge son derece normal pipiyle oynamaları ama benimkinde de tık yok! ay yoksa... :D

sevde suyu verirken dikkat etmen gereken sey..sen suyu onun agzina dokmeyeceksin..bebis yudumu cekecek bardaktan..bi de ben deliklerle hic ugrasmadim...dogruca bardaktan veriyorum..oyle de deneyebilirsin..

03/03/2011 20:06:00

gercekten hepiniz supersiniz walla:) yazdiklarinizi okudugumda cok sey ogreniyorum.. iyiki bu gurubu acmisiz.. bir suru seyden bahsetmissiniz yine 2 gunde...

03/03/2011 20:08:00

ben demir meselesine taktim bu aralar.. doktorumuz israrla damlaya gerek yok diyor( kan tahlilide yapmadi) ama ben yeterince demir aldigindan emin olamiyorum.. ornegin demirtesti ile ilgili linkte sonuc 9 cikti ama 11 olmasi gerekiyormus..
acaba gunce 3 damla tamamlayici netelikte versemmi ? ne dersiniz?
birde hangi demir damlasini kullaniyorsunuz ?

03/03/2011 21:04:00

ben iki farkli doktora gittim. Biri kullanmana gerek yok diyor.. bana tahlil yaptirmam gerektigini soyledi (kendime)..kan degerlerim iyiyse bebege damla vermeme gerek yokmus..o tahlilleri henuz yaptirmadim ama. bu arada ben de hala demir tabletleri aliyorum. 

diger doktor ise gunde 4 damla ferrum dedi. tahlil yaptirana kadar damlalari veriyorum. sonuclara gore vermeyebilirim. bu arada onumuzdeki ayda merlin'in tahlilleri yapilacakmis.

03/04/2011 07:52:00

ben ferrum veriyorum,çünkü doktorumuz öyle istiyor ama bunu bir tahlile dayanarak talep etmedi,almalı diyor.oysa Can çok iyi besleniyor ben de düşündüm açıkcası ne yapsam diye ama sonra yine vermeye devam ettim.suluktan kendi istediği kadar çektiği için Can ın boğazına kaçmıyor hiç,alışana kadar aslında denemeye devam.annelik sabır işi.

03/04/2011 08:12:00

dün doktora gittik tahminim doğru atopik dermatit..merhem verdi şurup verdi yumurta sarısı ve ceviz öğünden çıkarıldı..sürekli bepanthen le nemli tutulacak geçtikten sonra hassas ve kuru ciltli oğlumun cildi her zaman nemlendirilecek mustela önerdi..vee öpülmeyecekkkk ah şu baba şapıur şupur birde sakalları var baba sakalları kesecek dedi doktor:))babamızda güldü sadece:P

03/04/2011 08:20:00

geçmiş olsun canım,yani alerjik bir durum di mi?hassas kuzuyu öpmesin kimse annesi.hiç çekinmeden söyle herkese.

03/04/2011 08:28:00

Menekşe geçmiş olsun... Sanırım yumurta da bize dokunuyor..arasıra popoda yanakta sivilce yapıyor yumurta yiyince...

Yeşim Can'ın resmi çok tatlı, özellikle çok tarz emziğini ve rockçu saç modelini çok kıskandım :D 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...