merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/10/2011 20:38:00

berenim veriyorum ben portakal suyu

03/10/2011 20:52:00

Gercekten mi?ben midesini yakar diye vermiyordum doktorada sormamisim cen de veryim az az o zaman sagolun arkadaslar

03/11/2011 07:24:00

Portakal suyu bende veriyorum. Minadex'i doktor verdi evet..ona göre daha iyi ama diğerlerine daha mı iyi bilemem. Aynı zamanda iştahsız bebeklerin iştahını açıyormuş prospektüsünde öyle diyor.. bizim öyle bir derdimiz yok neden bunu verdi anlamış değilim. Çay kaşığı veriyorum öğlene doğru...Kesicem sanırım iştahı çok açıldı ....

03/11/2011 08:12:00

imdaaat arkadaşlar yardııııım! ateş U-Y-U-M-U-Y-O-R! gece yatıp sabah kalkan çocuk 1,5 -2 aydır geceleri uyumamaya başladı:( gündüz zaten uyumazdı, hala uyumuyor. geceleri ise uyumadığı gibi  yatar duruma getirdiğimde basıyor çığlığı. kucağa aldığımda susuyor ama kafayı taşıyamıyor, belli ki çok uykusu var, niye anlayamıyorum acayip bir direnç gösteriyor uykuya. günlerdir mahvetti bizi. 1 hafta önce dr gördü, diş belirtisi yok , yaşına yakın çıkaracak heralde dişlerini dedi, ek gıda gaz mı yapıyor diyorum, sadece anne sütü verip yatırıyorum, bi değişiklik yok.  bizim kokumuzu mu istiyor diye yanımıza da yatırdık yine işe yaramadı. az önce sızdı, yarım saate uyanır, şu yazıyı yazmak bile öyle zor geliyor ki bana şuan, çok bitkinim, yardımmmmm
naapabilirim, benzer şey yaşayan var mı??

03/11/2011 08:21:00

Bizimki çok sevmiyor portakal suyunu.. O yüzden 1-2 çay kaşığı veriyorum..

03/11/2011 08:22:00

dönemsel birşey bence de,8 saat kesintisiz uyuyan oğlum şimdi nerdeyse 2 saatte bir uyanıyor,hatta saat başı.ama gözler kapalı,sadece ağlar gibi ses çıkarıyor.benim tespitim bizim için diş sıkıntısı,yeni eve taşınma sürecindeki düzensizlik ve yabancı insanlarla daha çok temas.bir haftadır annemde kalıyoruz o eve bayılıyor ama bence yatağını da arıyor.ben akşamları suluktan rezene içirmeyi düşünüyorum artık ve göbeğine de elma yağı sürücem.bakalım bu tatktikler işe yarayacak mı?

03/11/2011 08:25:00

Ece de uyanıyor..Dün 2 saat kucağımda ayakta salladım Ece'yi.Yatırdığım an ağlamaya başlıyor..Nurse Harveys verecem artık bende böyle  durumlarda..İçinde diş içinde yazıyor..Doktorumuz dişleri fena kabarmış demişti...Duyumlarıma göre de üst dişlerde çok sancılı geliyormuş..Allah hepimizin yardımcısı olsun..

03/11/2011 08:25:00

Bizde de durumlar vahim. Çocuk sinirli uyuyor sağ sol bütün gece dönüyor. Benim tabirimle tam bir mıymıy..Sabah ben sinirli uyanıyorum saat başı uyanmaktan....nedir bu yaaa...
Masaj filan yapıyorum uyutmadan..Rezene zaten veriyorum gece yatmadan...

03/11/2011 08:26:00

Bende zinco yu baş ucuma koydum..kaşık almayı unutmuşum perişanlıktan mutfaga kadar gidemedim dün gece

03/11/2011 08:29:00

hepimiz aynı gidiyoruz desenize,bizimkisi bir de ayaklarını havaya kaldırıp yorganı bir sallıyor hadi bakalım üst açık,habire onu gözetleyip duruyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...