merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/15/2011 13:18:00

şöyle bir durum söz konusuymuş anneye bağımlı çocuk ve anneye bağlı çocuk, evladımızı hiç bir zaman bize bağımlı hale getirmeyecekmişiz kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için dediğin gibi özgüven sahibi olmaları vs...  çalışıyor olmanın anneninde rahatlaması için bir yol olduğu düşüncesindeyim,çünki evde olduğum günlere geri dönüp baktığımda akşama çok streslenmiş oluyordum ,baba geldiğinde paslıyordum ona, bu çalışıyor olma durumu heralde ikimizede yarıyor. hııı bu kaliteli zaman olayı her neyse bende bunu yapmaya çalışanlardanım,umarım yanlış birşeyler yapmıyorum.

03/15/2011 13:31:00

Bana göre de haklısın ....
İş yerinden çıkarken pozitif bir enerji ile eve koşa koşa gidiyorum... Hem onunla tekrar kavuşacağım anı canlandırıyorum hemde mutluluğum her halimden belli. Doğal olarak bu oğlana yansıyor ve beni gördüğü vakit sanki 40 yıldan beri birbirimizi görmemiş gibi oluyoruz... Sarılmalar havaya uçmalar neler neler...Cocukla kesinlike daha kaliteli vakit geçirdiğim şüphesiz. Ev işiyle filan uğraşmıyorum. Bi yemek bi sofra kaldırmak o kadar.. ev pis olursa olsun hafta sonu yaparım diyorum. Amacım onunla olmak uyuyuncaya kadar ....

Ev kadının olma avantajı da çok.. Bebeğin herşeyini ilk sizle yaşıyor, evi çekip çeviriyorsunuz. Özlem yok hasret yok, herşey her zaman çok düzenli... çocuğu ezbere tanıyorsunuz... Bazen annem çocuğu benden daha iyi mi tanıyor diyorum ve üzülüyorum..

Ama napalım...buna da şükür diyoruz...herşeyin güzel yönünü düşünmek de fayda var...

03/15/2011 13:35:00

müge , bende bazen annem benden daha iyimi evladımı tanıyor diye düşünüp, üzülüyorum:(

03/15/2011 13:37:00

bunlar anne takıntıları işte...

03/15/2011 13:45:00

hayır en iyi biz tanıyoruz tabi ki.

03/15/2011 14:03:00

müge+100
ben hep evdeyim ve sürekli aynı şeyler bazen bunaltıyo,stres oluyorum ve tabiiki ona da yansıyo.onu bırakıp biyere gittiğimde kavuşmalar süper,aynı mügenin dedii gibi..

03/15/2011 14:22:00

playskool yaramaz toplar almak istiyorum,alan var mı daha erken mi acaba?ne alsak ne alsak?

03/15/2011 14:26:00

yeşim kızma ama şu an için bizim bebeler oyuncağa odaklanmıyorlar ki. ne bulsalar ağza gidiyor. ya biraz bekle, yada aldın kaldır bi köşeye zamanı gelince çıkar:)) nerden sordum dediğini duyar gibiyim:)))

03/15/2011 14:29:00

playskool süper toplar var bizde yeşim..ece bayılıyor onlara.. bende haftasonu almayı düşündüm yaramaz topları.. erken değil herhalde ya..benim de şu sıralar oyuncak alasım var..

03/15/2011 14:30:00

yoo hayır oyuncak delisiyim ben ne yapayım elimde değil:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...