merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/15/2011 19:36:00

Bizim yediklerimiz derken yemek cesidi ayirt etmezsizin tabiki tuzsuz ve ev salcasi varsa cok minik koyabilirmisiz

03/15/2011 20:17:00

merhabalar, yaramaz topları cuma günü aldım. başta çok sevmedi,hatta korktu gibi oldu. oynadıkça daha çok seviyor,artık gülüyor, topun biri mutlaka elinde olsun istiyor, biraz korkarak da olsa fırlayan topları da yakalamaya çalışıyor.bence yakında iyice alışır.bence çok güzel bir oyuncak,ben sevmeyen duymadım.
http://www.playskoolanneleri.com/ListExperiences.aspx?group=3

bence alın.

03/15/2011 21:13:00

efruz bizim bebekler çok benziyor. gece uyku yok, puset asla, arabada da kucakta duracak, oto koltuğu asla:) ne gün doğumlu? biz 5 temmuzuz

03/15/2011 21:25:00

frzsnkt biz de 5 temmuz uz ama değişiyorlar arada iyi halleri de oluyor. bizimki babasına çok düşkün geçen c tesi annemde kaldım eşim ş dışındaydı amanın ne bağırdı ağladı. gazı yok, karnı tok, sırtı pek ama çok feryat feryat ağladı .. herkes seferber oldu onu susuturmak için. .tabi benim de canım sıkılıyor ağlayınca :((
inşallah efruzun bebesi de senin beben ve benim bebem ve tüm huzursuz bebeler tez zamanda huzurlu olur :))

03/15/2011 21:33:00

amin:) ateş'le bi oyun oynayacaksın, bi ona bayılıyo. uyumıycak, kucakta gezecek, hep dibinde olacaksın, o zaman pek mutlu

03/15/2011 21:33:00

amin:) ateş'le bi oyun oynayacaksın, bi ona bayılıyo. uyumıycak, kucakta gezecek, hep dibinde olacaksın, o zaman pek mutlu

03/16/2011 07:30:00

Seda'cım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...

Benimki de 5 temmuz doğumlu ama gel gör ki puseti gördümü mutluluk çığlıkları atıyor
Puset = atti ye gidicez... Sokak park avm kuşu oldu..koyalım içine çırpınıyor....
Bu arada "atti" demeyi de öğrendi umarım yakında beni "anni" ile ödüllendirir :D

Uykuya gelince diş olayımız bir nebze iyileşmiş ve uykularımız biraz daha düzene girmiş olsa da biraz rahatladım diyebilirim...Ama 4-5-6 saatlerinde muhakkak beni yokluyor burdamıyım diye..hissedip gözünü açmadan tekrar uykuya dalıyor....

Hala emekleme yok ama bol bol namaz kılma pozısyonunda duruyor ve yerde yılan gibi sürünüyor..sanırım emeklemiyecek....
Cocuklarımızı kıyaslamamamız gerekir ama emekleyen bebeklere çok özeniyorum ....

Şu yaramaz topları çok merak ettim umarım 10-15dk dan fazla sıkılmadan oynar....:)Almayı planlıyorum ....

03/16/2011 07:48:00

yaramaz topları alıcam hepsiburada da indirimde son kararım:) müge aynıyız,uykularımız biraz düzene girdi,ama saat 5 gibi anne kontrolü var.ben 1 yaşına kadar tuzlu,salçalı yemeklerden tatıırmayı düşünmüyordum ama annem çok ısrarcı bilmiyorum hafataya doktorumuza sorucam.en küçük biz miyiz acaba burda 23 temmuz doğumlu benim oğlum.

03/16/2011 08:09:00

günaydınlarr
  ben tattırıyorum azıcık azıcık.geçen doktorum programındakiler bile 9aydan sonra az tuzlu az salçalı ev yemeklerinden yedirmemizi söylemişlerdi;6-9ay arası özel hazırlayın demişlerdi..
  ayy çok alakasız olucak ama önceden ben iki çocoon yaşlarının yakın olmasının anne için en rahatı olduunu düşünüp işte arayı açmamayı falan düşünüyodum.az önce yaşı yakın bebekli annelerin yazdıklarını okudum,tırstım valla :))))))

03/16/2011 08:10:00

çocoon yazmışım yaaa çocuun yerine,eee kafa gitti tabi :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...