merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/16/2011 08:28:00

zeliha ben de senin gibi düşünüyorum yani 2 sene sonra ikinci çocuk gibi ama kararsızım bilmiyorum çocuk büyütmek çok zor:( ama kardeş olması da çok güzel.bilmiyorum zor karar.

03/16/2011 08:45:00

Seda verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
Bizim doktorda kendi yediklerinizden( çok baharatlı,çok salçalı,çok tuzlu olmamak kaydı ile )yedirebilirsiniz demişti geçen kontrolde. hoş biz öncesindede tattırıyorduk :) azar azar.
Mügenin dediği gibi bizimkide puseti görünce çıldıran bir bebek anlıyor gezmeye gideceğini, evin kapısından çıktığı anda mutluluk çığlıkları her yerde yankılanıyor, kollar eller kanat çırpar gibi hareketleniyor, annesi gibi gezmeyi seviyor:)
Kaan yağızda gece yoklaması yapıyor:) ses verip pışpışlayınca devam ediyor uykuya.
Müge , Noyanın emeklememesi faydanıza:)) bizim durum vahim 2 dk boş bırakmaya gelmiyor kablolar,prizler,masa altı,kapı arkası,girmemesi dokunmaması gereken her yere yetişiyor.akşam bir kaç saat ona bakmak bile müthiş hareketlilik halinde geçiyor:))
Yeşim dün sana yaramaz toplarla ilgili yorum yaptım ama şimdi bende düşünenlerdim ,affet beni :))))  ama napayım herkes iyi yorum yaptı.

03/16/2011 09:13:00

frzsnkt benimki 28 haziran saat 15.00 doğumlu.dışarıda bizden küçük büyük yaşıt bakıyorum hepsi arabasında pusetinde etrafı izliyor benimki ortalığı yıkıyor.2.çocuğun arasını açmamak en güzelide çocuk büyütmek zor iş.benimkilerin arasında 5 yaş var o bile beni çok zorluyor.yaş arası az oldumu 2side ilgiye muhtaç ozaman eve ya bakıcı alacaksın yada benim gibi herşeyi unutup kelime bile kuramaz 40 yaş birden yaşlanacaksın .insan 2 çocuk olunca anlıyor çocuk büyütmenin zorluğunu.sercan çook zor uyuyan bebek zorla uyutuyorum .kızım anne tuvaletim geldi diye bağırınca sercan uyanıyor ağlamaya başlıyor.hep evde çocuklarla sinirlerin dayanmıyor .hadi allah hepimizin evlatlarına sağlık versinde malesef hasta oldularmı beraber hasta oluyorlar.ikiside ateşli hangisine bakacağını şaşırıyorsun yani çok zor.ama sevgiside bi başka tabi kardeş gibiside yok..ben  bana kalsaydı 2.bebişi hiç düşünmüyordum.ama iiyikide olmuş .öyle böyle derken büyüdüler ...

03/16/2011 09:22:00

2 çocuk gerçekten zor... Ben çok düşünmüyorum ama eşim çok istiyor.. benim yaşımda 35 olunca herhalde yapacaksam bende 2yıl içinde falan düşünmem gerekiyor...
Ece de seviyor pusetiyle gezmeyi.. Bindiği an mutlu oluyor..

03/16/2011 09:41:00

Sevde çok geçmiş olsun minik kuzuya.
Bende bir çocuğun kardeşinin olması düşüncesindeyim, fakat şu an gelin bana sorun 2. bir çocuğu , büyük konuşmayayım ama 3 - 4 yaşına gelene kadar benim kalbimde,gönlümde,düşüncemde kardeş yok:)))

03/16/2011 09:42:00

Dilim varmıyor ama aynı düşünce içersindeyim.
No baby şimdilik 2 yıl içinde...

03/16/2011 09:44:00

simden sen de cazibesine katıldın bakıyorum yaramaz topların:) 

03/16/2011 09:49:00

yeşim:)))

03/16/2011 09:49:00

sevde geçmiş olsun..çabuk atlatıversin inşallah

bende 2 yıl içinde çocuk düşünmüyorum ama kardeş ve araları çok uzak olmasın istiyorum..

pusete gelince benim oğlumda atta delisi gezmeyi seviyor etrafı meraklı gözlerle seyretmeye bayılıyor eskiden pusetinde katiyen uyumazdı şimdi uyumayada başladı şükür.havalar güzelleşiyor sevsin sevmesin çıkacak mecbur :D

yeşim bu hafta sonu puppy varya eğitici köpek onu alayım diyorum sende var mı fikirler?

03/16/2011 09:52:00

puppy aklımda menekse,bu ay topları,öbür ay puppy yi alıcam onun hakkında da çok güzel yorumlar okudum,eşim yakında bana resti çekerse hiç şaşırmam:) ama onun da hain planları var can büyüyünce uzaktan kumandalı arabalar alıcakmış sadece can için mi hiç sanmıyorum:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...