merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/17/2011 08:58:00

Evet Muge 1976 haklısın. Bebeklerimizin sevdiği lezzetler bölümüne ekledim tarifleri..

03/17/2011 09:02:00

temmuz teşekkürler tarifler için gerçekten sıkıldılar artık aynı şeylerden..

dün misafirlerim vardı Allahım benim oğlum birileri gelince kurt adama dönüyor sürekli bir mızmızlık hali oturtuyorum olmuyor kucaklıyorum olmuyor gelen bebeklerin gık sesi bile çıkmazken ben sürekli akifle ilgilendim canımdan bezdirdi servis yapmakta bile çok zorlandım..gitmeye yakın herkes Allah kolaylık versin demeye başladı bende aslında böyle yapmaz da vık vık bir şeyler söyledim herkes gidince oturup bir güzel ağladım..arkadaşlarla oturmak kabusa dönüyor bazen..baş ağrısından öldüm gece 

03/17/2011 09:06:00

Sabır arkadaşım sabır :) Hepimize Allah kolaylık versin....Şu kadarcık boyları poslarıyla ne kadar çok yer kaplıyorlar hayatlarımızda baksana.... Huysuz zamanlarını yaşıyoruz şu anda .... Tek tesellim ne biliyormusun bu macerada tek değilim....aynı şeyleri yaşıyoruz ....
Gece uyumuyor düşünüyorum ..şu an kaçımız ayaktadır diye :D

Bu arada eline bişi vermek istemiyenler..ek ile başlayın yaaa bişey olmuyor..çiğnemekten zevk alıyorlar eğlence bir nevi...

03/17/2011 09:06:00

biz de dün misafirlikteydik ve aynı senin durumundaydım çok ii anlıyorum :((
uykusu geldi mızmızlandı durdu uyumadı,ayağımda bile salladım yok..bizle bi 10-15 dakka geçiren herkes allah kolaylık versin diyo yüzünde tuhaf bi ifadeyle..geçen misafir uğurlarken yine buyrun gelin dedim,bu çocuu gördüm ya daha gelip de sana iş çıkarmam dedi kadın :)))   sağolsun hiç durmuyo ki

03/17/2011 09:07:00

O sırada napıyorum biliyon mu..hadi babası gezdır Noyanı...Evi keşife çıksın.. bi o zaman susuyor :)))

03/17/2011 09:08:00

:)))))))))))))))) 

akşamlar iii canım babayı görünce benim yüzüme bakılmıyo,acıkmadıı ve uykusu gelmedii sürece

03/17/2011 09:10:00

Nedir bu baba aşkı anlamadım bende :P

03/17/2011 09:12:00

hıı arkadaşlar şu baston puset için ben de araştırmadayım,şart oldu evdekini taşıyamıyorum evde hapis olduk :((
benim aradıım en öncelikli özellik hafif olması valla,markaymış kaliteymiş istemiyorum,zaten büyük ihtimal bi bu yaz kullanılacak.güneşlii olsun,hafif olsun yeter.dün kraftı önerdiler,bi aldım elime köpek ölüsü gibi...

03/17/2011 09:13:00

bizdede durum aynı baba aşkı biran kıskanıyorum sonrada kendi kendime diyorum ki kıskanma simden onlar başbaşa zaman geçirsin sen biraz dinlen,nasıl olsa acıkma ve uyku durumunda seni bulacaklar:))

03/17/2011 09:13:00

Internetten almıcam karar verdim. Noyanı alcam yanıma denicem dükkanda...canlı canlı bakalım nasıl oluyor.. seviyor mu filan :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...