merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

01/09/2011 18:50:00

Kay keçi sütü nerden buldunuz hanımlar ?? 
Can'ın annesi çok güldüm aynen benim gibisin, iyi bişey yapınca illa koca görcek :))
FAtmakuzey, benimki de bi tabah dolusu muhallebi yiyor, yine de ağlayarak uyanıyor, göğsüme alıyorum 2 çekip tekrar uyuyor..açlık değil bu alışkanlık :)) ağlıcak da kendine baktırcak :))

01/09/2011 20:23:00

http://www.kaysut.com.tr/   adresinden nerelerde satıldığını öğrenebilirsin :)

01/09/2011 20:42:00

teşekkür  devin'in annesi...

01/10/2011 13:47:00

İki gündür yoğurdum harika tutuyor,çünkü kuzenimin tavsiyesiyle hafif ısıtılmış fırına koyuyorum ve sonuç mükemmel:) Ben bilmiş bilmiş doktoruma keçi sütüyle yoğurt tutayım di mi dediğimde,ben doğallıktan yanayım Yeşim bence o kadar incelemene gerek yok dedi.Ben de normal Pınar Süt le yapıyorum.

01/17/2011 22:33:00

Temmuz anneleri sesiniz soluğunuz çıkmıyo? Alo ordamısınız?...

01/18/2011 06:47:00

safiye konu açılmayınca kimseden ses çıkmıyor, at ortaya bir konu bak hepimiz burdayız:))

01/18/2011 07:47:00

Yavrular 6,5 aylığa yaklaşıyorlar ve yeni yeni şeyler yapmay başlıyorlar...
Benimkinden örnekler :
- Popoyu kaldırıyor karın üstü olunca ama hala dizlerini kullanması gerektiğini çözmüş değil :)
- Artık agu sesi resmen çıkıyor ama daha çok "arı" sesine benziyor, bana mı öyle geliyor yoksa bazen annni diye bi ses çıkıyor.. Kocam tabi tabi diyor ..inanmıyor yani...

Şimdilik bunlar

Sizinkilerden ne haber ?

01/18/2011 07:59:00

Can ayaklarını kaldırıyor önce,iyice bir bakıyor sonra çorabını çeke çeke uzatıp ağzına götürüyor,dilin nerde dediğimizde dilini çıkarıyor,küvette yüzme hareketleri yapıyor.Birçok ses çıkarıyor ve alakasız şeylere kahkahalarla gülüyor:)) Mama tabağını görünce önce heyecanlı hareketler yapıyor bu herşey için geçerli,önce heyecanlanıyoruz sonra normale dönüyoruz.Ah bir de çığlıklar var tabi sesini açıyor oğlum:)) Bir insan üç saniye içinde hem ağlar,hem güler,hem heyecanlanır,hem de şaşırır mı yaaa çook komik benim oğlum:)))

01/18/2011 13:20:00

Ece bugün ilk dönüş hareketini çok güzel yaptı.. Koltuktan düştü :(

01/18/2011 13:41:00

murge artık bebekler dönüş olayına başladılar bizede gözümüzü dört açmak düşer. haftasonunda bende son anda kurtardım uçuş pozisyonu almıştı:)) kızlar bizim ufaklıkta
-sırt üstü yatarken yüz üstü dönebiiyor
- popoya kadar kendini kaldırıp başardım dercesine gülüyor
-mamasını gördüğü zaman ağzında emzik varsa çıkarıp heycanla çırpınıyor
-oturan birisinin kucağındaysa ayakta olan aile bireyine gitmek için elleriyle kollarıyla çırpınıyor
-gülmekten müthiş keyf alıyor, çığlıkları kulağı çınlatıyor
-müge dediğin gibi bizimkide annniii diyor heralde oylesine çıkan bir kelime ama ben onu hep annee diye duymak istiyorum:))
-bizimle masada oturup yemek yemekten çok mutlu

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...