merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/21/2011 14:28:00

bir şey sormak istiyorum deyip sormamışım mazur gör işte:D

imza: aptallaşan anne

03/21/2011 14:50:00

ahh mibrim ah...yorma o guzel kalbini..kabaca gozle tabii gun icinde kac saat uyuyor..ama illa su saatte yatiricam diye kendini yorma..baktin gozlerini ovusturuyor, baktin esniyor hooop yataga..zaten dedigin gibi genelde gun icinde 2 kez uyuyor. zaten uyudugu uykudan aglamadan uyaniyorsa uykusunu almis demektir..yarim saat uyumus olsa bile...ama eger aglayarak, huzursuz uyaniyorsa o zaman tekrar uyutmaya calisiyorum..

gezme isine gelince evet dueni biraz alt ust eden bir olay..bende hem geziyorum, hem vicdan yapiyorum..ama nereye gidersem gideyim aksam uyku saatinden once donuyorum..

03/21/2011 15:10:00

ya ben şunu gördüm maillerinizde gündüz yarım saat ile birbuçuk saat arası 2kez mi uyuyor bebişleriniz?
biz yarım saat ve 45dklık uyuyoruzda uzulmiim az diye ???

03/21/2011 15:23:00

Aynen bizimde öyle günde 2 kez uyku bi sabah bir de genelde öğleden sonra. Öğleden sonraki uyku daha uzun oluyor genelde....
Vallah ben hiç üzülmüyorum gezmeklere gidince uyku uyumuyor diye...o kadar mutlu ki dışarda olmaktan..hadi oğlum uyku vakti deyip eve dönmüyorum.... Nasıl olsa gece sanki daha iyi uyuyor....Gece de uyku saati gelince olduğu yerde uykuya dalıyor..eve geliyoruz..yine de uyanmıyor...gezmekten hışı çıkmış oluyor zaten...

Her akşam banyo ritueline çok iyi alıştı ki hemen banyo masaj sonrası uykusunu istiyor...

03/21/2011 15:28:00

müge bizim ki öyle uykusunda hoppidi hoppidi taşınanlardan değil:( gece uykusuna evde geçmesi lazım yoksa gittiği yerde uyuyup uyandı mı sersem gibi oluyor vah halimize sonra..

ama kesinlikle gezince daha iyi uyuyor..

03/21/2011 15:33:00

İçimde kalan bişeyi anlatmak istiyorum kısaca. Beni yolcu etmez sabah... kaçarım usulca..Ama son 3 günden beri siyam kardeşiz ayrılmıyor koynumdan. Kahvaltı sonrası kaçıyorum genelde o görmeksizin..Ama kahvaltıda da birlikteydik bu sabah. Neyse annem yolcu edelim seni dedi...
kapıdayız... çizmelerimi giyiyorum. Nasıl çırpınıyor o da gezmeye gıdıcek diye düşündü... Of nasıl üzüldümmm :((( Kapıyı kapadığım anda ağlamasını duydum... Ne oldu ? Bende ağladım :((((

Çalışan anne olmaktan nefret ediyorum bazen :(

03/21/2011 15:39:00

mügeee ne desem bilmiyorum:( ama üzmemelisin kendini onun geleceği için bu çırpınmaların nasılsa beraber olduğunuz vakti güzel değerlendirebilen birisin..hafta sonları geziyorsunuz beraber daha ne olsun..uzmanlar anneyi kapıdan uğurlamalı,, gizli gizli kaçılmaması gerektiğini söylerler hep aslında ama senin sıpa gezme delisi olunca ne yapsın yavrucak:D

03/21/2011 15:51:00

muge cok zor olmali senin icin...ama kacmadan gitmeye alistir bebisi de..simdi bir sey olmaz gibi geliyor ama gelecekte sana olan guveninin azalmasina yol acarmis oyle birakip kacmalar...

ben de maalesef yarin yola cikiyorum..15 gun ayri kalcam yavrumdan..ilk kez :(( bugun hiiic ayirmiyorum onu kucagimdan..bol bol sarilip opusmece..oyyyy oyy..
niye kocam zengin degil ki :P

03/21/2011 15:53:00

demek o gün geldi amatöranne! Allah kolaylık versin..

03/21/2011 15:54:00

mügecim yaşadığın olayın bir iyi tarafı daha var. bebeğine annen bakıyor :)) ve sıcacık evinde..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...