merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/23/2011 07:17:00

gunaydin herkese... su kotu anne olayini bence rafa kaldiralim... herkes kendince birseyler yapmaya ve yavrusunu elinden geldigince iyi buyutmeye calisiyor eminim... ben calisan bir anneyim ve zaman zaman benim de sesim yukseliyor ogluma o yuzden gayet normal birsey bu... annelik basli basina bir muamma zaten... herkes icini ferah tutsun, bebisler uslu anneler mutlu olsun :))) sevgiler...

03/23/2011 07:30:00

Gruba hoşgeldin Zeren, burda biz anneler olabildiğince mutluyuz yaşadıklarımızı birbirimzle paylaşıyoruz, doğruları ,yanlışları konuşuyoruz, en önemlisi dertleşiyoruz. kısacası burda iyiyiz :))

03/23/2011 07:41:00

Simden doğru söylüyorsun dertleşmek asıl kelime bu....Iyi geliyor burası bana, bir şey yaparken hep burda söylenenleri düşünüyorum...Çoğu zaman annem nerden biliyorsun bunları diyor, sizlerin bebişlerini anlatıyorum.

Zeren hoşgeldin, miniğin pek tatlı, ısırmalık...

Zeliha Allah kolaylık versin şu dişi gelse minnoşun da rahatlasan(düzen eski haline geri geliyor çünkü) ...uslu bebeğin olmuş bir canavar ki farklıydı bundan 1 ay önce... Ondan seni buralarda göremiyoruz demek....
Okuduğun kitap "Leyla" gebeliğimin son ayında okumuştum...düşün hormon küpü hüngür hüngür yatakta ağlıyordum. Çok acıklı bir hikaye gerçekten ....

Ve son olarak...sayenizde çalışmak beni suçluluğumdan arındırdı demek ki şu çalışmak bazen iyi bir şey olabiliyormuş.... Siz evde olan anneler Altın annelersiniz !!!

03/23/2011 07:45:00

birbirimize çok alıştık gerçekten ve çok şey öğrendik,bugün Can tam 8 aylık oldu:) Allahım zaman ne çabuk geçiyor daha dün ne zaman doğurcam diye günleri sayıyordum.Bugün dr kontrolümüz var.bakalım kilomuz boyumuz kaç oldu.Bu arada herkes her ay dr a gidiyor di mi?soracacağım şeyleri yazayım diyorum sonra hep unutuyorum.

03/23/2011 07:47:00

her ay gidiliyor itina ile :)
Ben hep soru listesi ile gidiyorum. Açıyorum orda..Doktor dalga geçiyor benimle. Sor bakalım deli anne diyor :D

03/23/2011 07:52:00

özellikle değişik tatlar neler verebiliriz onu sorucam.evde olan anneler gerçekten çok güzel moral veriyorsunuz bizlere,okuyorum inanın kendimi daha iyi hissediyorum.

03/23/2011 08:03:00

Ben de yazılanları sürekli takip ediyorum kızlar , gerçekten burası çok güzel , ben pek yorum bırakamasam da devamlı okuyorum sizleri.. Sizlere bugun müjde vermek istiyorum , benim oğlum akşam ilk defa emekledi , çok komikti ama ben işten geldim saat 6 da hiç bir şey yoktu , geri geri gidiyordu hala , akşam 8 de babası geldi ve ilk defa ona emekledi , ve sonra pıtı pıtı arkası geldi emeklemenin , süper bir duygu , darısı hepinizin başına :))

03/23/2011 08:08:00

aa ne güzel yazdım ama , nerde benim yazdıklarım :( neyse bir daha yazayım ..Kızlar , oğlum akşam ilk defa emekledi , çok komikti ama , akşam ben işten geldim saat 6 da emeklemiyordu , hala geri geri emekliyordu , sonra babası geldi 8 de işten , ilk defa ona emekledi , sonra arkası geldi emeklemenin , pıtı pıtı emekledi :)) süper bir duygu , darısı sizleri başına...

03/23/2011 08:09:00

ayy çıkamadı şu diş yaaa.benim dişler kırılıcak onunkiler çıkana kadar :))
dra bizde gidiyoruz ama herzaman soruları yazmadıım için bazıları unutuluyo,ee onları da burdan telafi ediyorum :)
burda kocaman bi kadındoğum ve bebek hastanesi var,orda bebek gelişimi drları varmış.bu ay oraya götürücem bi de bakalım

03/23/2011 08:10:00

gözünaydın betül,artık işin daha zooor :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...