merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/23/2011 13:24:00

arkadaslar merhaba.... oto koltugunu artik kendimize dogru cevirebiliyormuyuz? kuzey artik geri geri gitmekten pek hoslanmiyorda :)) surekli bana bakmaya calisiyor kafasini cevirmeye calisiyor :)) birde hangi marka oto koltuklarini kullaniyorsunuz? en guvenlisi hangisi diye arastirmaya calisiyorum gunlerdir ama herkes farkli bisii soyluyor.. bir turlu karar veremedim.. Romer ve Maxicosi cok onerilmis. sizler ne dersiniz ?  onerilerinizi yazabilirseniz cok sevinirim..
( daha once bu konuda yazismalar olmamistir umarim, tekrar ayni konuya donus yaptirmak istemem.. baktim ama goremedim  )

03/23/2011 14:10:00

hoşbuldum saolun

ben işten ayrıldığım ve yeni bi işe başlayacağım dönemde hamileliğimi öğrendim ve iş hayatıma ara verdim.evi sevsemde çalışmaya alışmış biri için evde durmak zor oluyor.zorluklarını hala yaşıyorum.buna rağmen işten ayrıldığım için çoook güzel bi hamilelik geçirdim,oğlumu bırakma sitresi yaşamadım pişmanda değilim aslında.böyle oğlumla ediyle büdü kıvaminda geçinip gidiyoruz.çok aktiviteli bi hayatım yok bu aralar enes aktivitesi dışında.en güzeli...
yemeğini yedi şimdi uyuyo enes efendi bende bu arada bakım dedim.
güzel bir gün ..

03/23/2011 14:10:00

biz maxi cosi tobi aldık gayet güzel ama daha içine minik geliyor 1ay sonra gibi kullanmaya başlayacam
Owl sana kesinlikle katılıyorum bu arada...

03/23/2011 20:17:00

yeni gelen tüm arkadaşlar hoşgeldiniz:) şu oto koltuğu işini bende ince eleyip sık dokuyacağım acemilikle bebeğime aldığım bazı şeylerde pişmanlıklarım var o yüzden çok detaycı oldum;))

03/23/2011 20:43:00

sizin bebekleriniz ne kadar yemek yiyo şuanada ve kaç kilolar?

03/24/2011 08:19:00

arkadaşlar dünkü dr.ziyaretimizi burda da anlatayım.maşallah Can iki ayda 700 gr almış,boy 2,5 cm uzamış dr.çok iyi buldu.karaciğer vericez tavada yağda biraz çevirdikten donra hop çorbaya,bulgur inanılmaz faydalı ya yoğurtla ya çorbaya.3-5 tane nohut,iki kaşık mercimek çorbaya.az baharatlı,az tuzlu yemek suları tattırıcaz.çilek hariç her meyve serbest.ananas aldım tansaş tan onu deniycez.balık zaten başlamıştık,dip balığı olmayacak ama.kahvaltı bulamaçına son verin dedi doktorumuz,minik ekmekler,peynir ve yumurta eşliğinde olucak.

03/24/2011 08:29:00

mercimek ve nohut klasik sebze çorbasına katılacak owl,bakliyata artık bu ayda başlanıyormuş.nohut,mercimek protein bakımından çok zengin bebeklerimize çok faydalı.

03/24/2011 08:30:00

herhangi bi çorbaya eklenebilir..ikisi de inanılmaz faydalı.ben pirinç yerine de hep bulgur kullanıyorum.pişirirken içine bi çimdik kimyon atıncada gazını alıyo arkadaşlar

03/24/2011 08:33:00

bir de ilginç bir nokta var,doktorumuza steril aletini artık kaldırdım ama emzikleri yere düşünce hemen kaynatıyorum,oyuncakları da yıkıyorum dedim.hayır dedi bana! emzik yere düştü mü hiç sorun değil verebilirsin dedi,ayakkabıyla gezmediğiniz evde problem yok dedi,mikroplarla tanışacak,savaşacak dedi.rahat ol,sakın aşırı titizlenme dedi.ben de zaten biraz ipin ucunu kaçırır gibi olmuştum şimdi iyice rahatladım.

03/24/2011 08:38:00

herşeyi ağızlarına sokmaya başladıklarında kaynatmaya son verin demişti dr bize de..

arkadaşlar mama sandalyenizi nasıl temizliyosunuz?kayra heryerini ağzına soktuu için ben kimyasal kullanmak istemiyorum arındıından emin olmadıım için.sirkeli suyla siliyorum da

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...