merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/24/2011 10:39:00

Doğa'nın annesi :) bu şşş olayında kaldım...Evet geçen temmuz ayında Hürriyet'te bununla ilgili yazı vardı.. Kocam bebek ağladığında şşşş yapıyordu..cocuk sakinleşiyordu. Anne karnındaki sesmiş güya. Bende hepsiburada'dan sipariş edicem bugün (13 liraymış). Adamın yöntemleri ve video aklıma yattı gerçekten ....

Yasemin bizi tanıdıkça öğrenir burayı.. tanımıyor ya belki biraz garipsemiştir bizi...sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi tavırlarımız var ya ....

03/24/2011 10:47:00

owl gerçekten çok güzel bir yazı :)

bu arada bende çoğunlukla bulgur koyuyorum hatta esmer bulgur  daha küçükken köftelik bulgur koyuyordum bir de esmer pirince başladım ama biraz geç pişiyor..yeşil, kırmızı ve saruı mercimek de koyuyorum ama nohut ve fasülyeye daha başşlamadım. ama simdi nohut başlıcam sizden sonra.. bi de herşeyi organik alıyorum siz de takıkmısınız benim gibi çevremde herkes bana manyak gözüyle bakıyor yoksa öyle miyim diyrum ben de :P

03/24/2011 10:48:00

evet owl bende hatırlıyorum o adamı tamda kolikle gazla mücadele ettiğim dönemdi kundak hakikaten işe yarıyordu şşşş yerine kolik cd ile geçti aylarımız ayy aklıma geldikçe kötü oluyorum..kitabını bende almak isterim bakayım bi

03/24/2011 10:48:00

şşş olayı kesinlikle 1 numara ben de bebekliğinden beri hep sakinleştirmek için yaparım çok işe yarar zaten saç kurutma mak. filan da aynı mantık değil mi.. :))

03/24/2011 10:51:00

hayır organik takıntım yok ama yiyecekte marka,kasap vs gibi şeylere dikkat ediyorum elbette..cumaları da semtimizin pazarı var oğlum sayesinde pazara çıkmayı pazarlık yapmayı da öğrenir oldum oradan mevsim meyve sebzelerinden alıyorum..

03/24/2011 11:19:00

owl paylaşımın süper sağol, dediğin gibi o dönemlerde şşşşş olayını izlemiştim ve uygulamıştım işe yarıyordu, bu arada dediği gibi kundağımızıda hep yaptık:)
kitabıda varmış şimdi sizden öğrendim bakayım hemen:)

03/24/2011 11:40:00

bebeklerimiz icin kullandigimiz urunler icin bir konu acmistim.. simdi okudumda, hepimizin ozenle ve arastirarak bu urunlere karar verdigi cok belli, bircogu ayni zaten.. hepsi piyasadeki en iyi urunler ve saglikli urunler.
farkindamisiniz,  biz cok uyumlu bir grubuz gercekten :)) cocuklarimizin 1-2 yaslarina geldiklerinde bu yazismalarin kac sayfalara ulasacagini merak ediyorum walla :)))))))))

03/24/2011 11:43:00

03/24/2011 11:43:00

03/24/2011 11:47:00

şşş olayını biz de yaptık,zaman zaman işe yarıyordu.bodrum da pazarda kendi bahçesinde yetiştirdiği sebzeleri satan teyzelerden alışveriş yapıyoruz biz,bir de kendi tavuklarını kesip bize getiriyorlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...