merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/24/2011 11:47:00

Fatma sorma şimdiden olduk 189 sayfa o zaman siteden ödül alabiliriz en çok paylaşımın yapıldığı grup olaraktan:))
ben sizleri tanıdığım için çok çok mutluyum keşke hepimiz aynı şehirde olsaydık ne güzel olurdu, bebelerin bir araya geldiklerini canlandırın gözünüzde muhteşem:))

03/24/2011 11:50:00

Merhaba anneler,
Yazışmaları ilgiyle okuyorum..Paylaşımlar çokgüzel.Organik konusu açılmış.Ben şahsen çok kararsızım. Herşey organik olsun istiyorum ama organik diye satılanlar ne kadar organik aklıma takılıyor. Ankarada oturuyoruz.Ayrancıda her pazar organik pazardan sebze alıyoruz ama dediğim gibi emin olamıyorum.Ne yapmalı bilmiyorum..

Bu arada beni bir telaş sardı.Malum yaz geliyor.Şimdiden tatilimizi ayarladık ama yazın otelde oğluşuma ne yedireceğim bilmiyorum..1 yaşında olacak ama yine de otel yemeklerinden yedirmek doğru değil gibi geliyor..Siz bu konuda ne düşünmektesiniz?
Sevgiler..

03/24/2011 11:52:00

çok memnunum arkadaşlarımdan,ne çok şey öğrendik,birbirimize destek olduk...

03/24/2011 11:55:00

doğanın annesi yazı muhteşem biz yeni annelere çok şey öğretiyor. Ben de kızımı şşşş yöntemiyle bir kaç kere sakinleştirdim.
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş gelidiniz...
Burası sevincimizi, üzüntümüzü paylaştığımız heyecanlarımıza ortak aradığımız bir yer.. Herkes birbirini yıllardır tanıyor gibi :)
Seviyorum sizi ve bebeklerinizi :))

03/24/2011 12:10:00

zaten olay orda..birbirlerimizin bebeklerini birbirimizden daha iyi tanıyoruz..kimin gaz sorunu var (dimi safiye) kim deli gibi emekliyor,kim emeklemiyor, hangisi uyumuyor, hangisi basmıyor, hangisinin dişi var :) Ben uğramazsam buraya haftaiçi eksiklik bile hissediyorum :)

03/24/2011 12:13:00

evet ya 2 günden beri gezmelere gidiyoruz akşamda fırsat olmadı girmeye. 
Tanıyoruz evet...
2 dişi noyan her gece banyo yapan noyan :))
Dişsiz annesini birazcık bugunlerde üzen yürümeye çalışan kayra :))
Gaz girl SENİHA :)))

03/24/2011 12:24:00

Evet cok seviyorum burayi.simdenin dedigi gibi ayni sehirde olsak keske.bide yesim seni cok kiskandim bizde nerde oyle dogal seyler ben kizima cok nadir tavuk veryorum mesela dr.bile tavsiye edemiyorum tavugu diyor.istanbulda pazarlarda bile hersey hormonlu:-((

03/24/2011 12:26:00

Temmuz benle seninle ayni seyleri dusunuyorum kara.sabah kahvaltisi neysede diger ogunler biraz zor olacak

03/24/2011 12:36:00

Evet berenim..yemek pişirme imkanı yokk. bi de bizim oğlan çok seçici ve binbir oyunla ağzını açıyor..

03/24/2011 14:45:00

M.akif öğlen çorbasını ziyadesiyle içince ara öğünde verdiğim meyveyi yada meyve püresini az yer oldu bu aralar acıkmıyor yani..çorbayı içesi olduğu halde daha az verip meyve öğününü almasını sağlamak doğru bir davranış mı sizce anneler?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...