merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/24/2011 15:14:00

meyveyi yoğurdun içine koyuyoruz zaten :) meyveli yoğurt oluyor yani (armut elma muz kiwi)..120cc yi zor bitiriyor

03/24/2011 15:18:00

Kızlar merhaba,
4 gündür takip edemedim sizi..Malum işe başladım ya :(
Yine döktürmüşsünüz ben yokken..Umarım yakalayabilirim sizi en kısa zamanda :) 

03/24/2011 15:18:00

anlaşılmıştır arkadaşlar;)

03/24/2011 15:19:00

ooo müge inşallah korktuğun gibi olmamış ve herşey yolunda gidiyordur..sevgiler..

03/24/2011 17:08:00

arkadaşlar hızınıza yetişemiyorum malum sınavlar var yoğunum bu hafta. menekşe aynı dert bende de var ikindi öğünü bazen yarım kalıyor zaten nurefşan meyveyi tek başına yemiyor 2-3 kaşıktan sonra kilit mecburen yoğurtla veriyorum ama meyve sevmiyor diyede üzülüyorum:(

bu arada Harvey Karp paylaşımı süperdi çok teşekkürler ama şimdi okuyunca farkettim nurefşanı uzun süredir gezmeye çıkaramadım ondan mı evdeyken hiç boş durmadığı için 2 saat sonra başımdan dumanlar çıkıyor acaba
yarın hava iyi olursa çıkarayım kendim gibi ev kuşu yapıyorum çocuğu:)

03/24/2011 17:33:00

FatmaKuzey çok güzel yazmışsın ben de sunun surasında 2 gündür giriyorum ama sanki hepinizi tanıyorum gibi hep aynı aşamalardan geçmişiz ve öyle de olmaya devam edecek.. :) ben tüm yazışmaları okumaya calisicam vakit buldkça ama konu tekrarı yaparsam kusura bakmayın

organik olayında bende de şüpheler var ama elimdn geldiğince almaya calisiyorum cuma günleri bakırköy belediyesinin organik pazarına gidiyorum sertifikalrı var ama ne kadar denetlense de adamlar araya karıştırır nerden anlıycaksınız ama daha bi körpe geliyo sebzeler meyveler açıkçası bi de çok çabuk bozuluyo.. ymurta da anlıyorsunuz yem alan hareketsiz tavuk yum. gibi değil..bakliyat peynir, pekmez vs. de internette bi siteden toplu almıştım ayy bilemiyorum valla cok mu abartıyorum bi kere işin içine girince bari yapmışken tam yapiyim diyorsunuz..

ben sabah kahvaltısına yarım kivi katıyorum ymurtanın demirinin emilimi için c vit. gerekli ya..gerçi şimdi bulamaçı bırakıcakmısız ama yine verirm..akşam 3 den sonra cok meyve sebze vermeyin diyorlar hazmı zor olurmuş..ama bazen 4teki yoğurdumuza karıştırıyoruz..benim asıl meyve öğünüm kahvaltı ile öğle arası ara öğün artık değişik karışım yapıyorum mesela bugün havuç elma muz karıştırdım..farklı tatlara da alışsın die.. ayy cok uzun yazdım ukala bi anne oldum çıktım :P

03/24/2011 20:05:00

Arkadaslar bende şimdi okuyabildim yazdiklarinizi bugün KDV vardı yogundun giremedim

Paylaşımlar bencede çok güzel

Bende aksamı oturtamadim maalesef muhallebi yemiyor ama aksam üzeri 5 gibi yoğurt yemiş keçi sütünden aklida sizden almıştım çok mutluyum patlasiyim dedim

Çok uzattım ama bide Anadolu yakası anneleri ilaç meraklısı olmayan bı doktor önerisi olan var mı? Hepinizi ve bebislerinizi öptüm

03/25/2011 08:31:00

emzikleri ne zaman bıraktırmayı düşünüyorsunuz? zira biz 8.ayda başladıkta:D kudurduğunda ve bazen de uykuda veriyorum ama şimdiye kadar durdun şimdiden sonra hiç alıştırma diyor bir tarafım ( o kadar uğraşmıştım ki emzik alması için almıyordu geçen aylarda uçakta aldı şaştım )

03/25/2011 08:46:00

ben sürekli gün içinde vermiyorum uykuya daldıktan sonra uyanmasın diye veriyorum yaşındada bıraktıracağım.diş çürümesine neden oluyor diye biliyorum.zaten benimki çok düşkünde değil allahtan:))

03/25/2011 08:47:00

dalarken değil de daldıktan sonra mı efruz? dalarken verilince mi problem?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...