merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

03/25/2011 09:21:00

yeşim suluktan su fazla geliyor boğazına kaçıyor hangi marka kullanıyorsun?

03/25/2011 09:27:00

avent,nuk,always learning,nuby mevcut bizde.avent çok kaçırıyor sevmedi.ama always mükemmel.diğerleri de iyi.bak burda menekşe
http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=462

03/25/2011 09:27:00

Menekşe bizde aynı problemi yaşıyorduk suluktan çok su gelmesi
Hayat su bebekler için su çıkardı (pembe şişeler)onun yanında suluk veriyor..onun delikleri ufak. öyle alıştı bizimki...

03/25/2011 09:30:00

müge konya da o sudan bulamadım desem? ama söyledim getirelim dediler (büyük marketler birde)

yeşim bakayım sağol..

03/25/2011 10:21:00

günaydın daha doğrusu tünaydın bugün bizim ufak canavar bi türlü uyumadı ancak şimdi oturabiliyorum evi topla işler güçler derken :( sabah sizi dinleyip ilk defa ekmekle yumurta verdim gayet de yedi ama sonra yine meyve karışımlı bulamacımızdan takviye yaptım. benim kuru meyveleri kaynatıp blendırdan geçirdiğim bi karışımım var onunla ıslatıyorum bu arada.. 

03/25/2011 10:24:00

Dün annem kuru kayısı - elma - tarçın marmelatı yapmış... sanırım yavaş yavaş tekrardan sevecek meyveleri...
Nasıl da inatlar istemedikleri zaman. nasıl kelepçeliyorlar ağızlarını kafayı çeviriyorlar...

03/25/2011 10:25:00

valla bulamaçtan sıkıldı iyice benim ki tarif alayım mı? bende kuru meyveleri kullanıyorum ama meyve öğününde:) 

03/25/2011 10:25:00

müge bizimkine ondan böö geldi:)

03/25/2011 10:28:00

Bulamaç ın içine yeni tatlar ekliyor annem...yaban mersini 2 saat önceden ıslatıyor... kuru kayısı...
b.peynir yerine labne ....tereyağ yerine zeytinyağ...
haftasonları değişiklik yapıyoruz ayrı ayrı veriyoruz herşeyi....

Kendisini çok akıllı sanan kocam dün akşam annem cikolatalı puding yapmış. 5 dk başbaşa bıraktım Noyan'la.. döndüğümde her yeri çikolata olmuş. "ama aşkım gözümün içine bakıyordu..verdim..sonra bağırdı yine ver diye...mecbur kaldım..."
Anlatamıyorum ki alışırsa corba yogurt meyve yemez diye

03/25/2011 10:29:00

ben bu 190 sayfayı nasıl bitiricem yau başka da bissürü seyler var herşeyi okumak istiyorum ayrıca bebişlerin gelişimlerni yazıyorsunuz ben de ben de :)) ayy sürekli birazdan uyanacak korkusuyla yaşıyorum ve bir iş diğerini kovalıyo çıldırıcaaaam hele bide uyumadı mı program kayıyo :P tam bunu yazarkren eşim aradı beim için organik pazara gitmiş işi gücü bırakıp inanamıuyoruum biara aramıştım nasıl gidicem cok işler birikti demiştim kırk yıl düşünsem inanamam gideceğine şimdi aradı ne alıyorum diyoo :D güsel şeyler de oluyor :))))     o zaman herkese kocaaaman bi tünaaaydııın tekrar ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...